בדיקת NIPT | בדיקת ניפט

כל המידע על בדיקת NIPT - בדיקה לא פולשנית לגילוי תסמונת דאון בשלב מוקדם להריון. בדיקת ניפט וריפיי, פרגניקר, ניפטי, הרמוני, ורסיטי, בייבי לינק, גנומיטי, פנורמה ועוד.
מתעניינת בבדיקת NIPT?

בדיקת NIPT - חברות בתחום

Actions
בדיקת NIPT - (בדיקת ניפט): הבדיקה שעשתה מהפך בעולם בדיקות ההריון, כאשר הביאה את האפשרות לזיהוי בסבירות גבוהה של תסמונת דאון ותסמונות נוספות בשלב מוקדם של ההריון ע"י בדיקת דם פשוטה. תוכלו למצוא כאן את כל המידע על NIPT test, את יתרונותיה, חסרונותיה, החברות אשר מציעות בדיקת Nipt בארץ: ניפטי, בייבי לינק, פנורמה, וריפיי, ורסיטי, הרמוני, גנומיטי, ועוד.
מתעניינת בבדיקת NIPT? מלאי פרטים כאן ונציגי החברה/ות שתבחרי יחזרו אלייך בהקדם.
loading

בדיקת NIPT מחיר - כמה עולה בדיקת ניפט?

בדיקת NIPT - סקירות בתחום

עוד בבדיקת NIPT | בדיקת ניפט

בדיקת NIPT שאלות ותשובות

מהי בדיקת ניפט?
בדיקת ניפט היא בדיקת דם לא פולשנית אשר מתבצעת בשלב מוקדם של ההריון. התשובה המתקבלת בה נותנת הערכה סטטיסטית בנוגע לתסמונת דאון בעובר. יש נשים אשר בוחרות לבצע Nipt test במקום בדיקת מי שפיר. 
מה ההבדל בין בדיקת ניפט לבדיקת מי שפיר?
בדיקת ניפט נעשית בשלב מוקדם יותר של ההריון (אזור שבוע 10 לעומת מי שפיר שנעשית באזור שבוע 20), היא אינה פולשנית, והיא נותנת סיכוי סטטיסטי ברמת דיוק גבוהה מאוד, אבל לא בודאות מוחלטת כמו מי שפיר. 
לפרטים נוספים קראו את סקירת בדיקת ניפט המלאה באתר כמהזה בריאות. 
איזה בדיקות ניפט קיימות היום בארץ?
פנורמה, ניפטי, בדיקת וריפיי, פיוג'ין, בייבי לינק ובדיקת הרמוני הן החברות הבולטות אשר מציעות היום בדיקה זו בארץ. על ההבדלים בינהן תוכלו לקרוא בסקירה המלאה אצלנו.
כמה עולה בדיקת NIPT?
הבדיקה עולה כמה אלפי שקלים (משתנה בין חברה לחברה), אך בהרבה מקרים ניתן לקבל החזרים מהביטוחים המשלימים במסגרת סל ההריון, או מחברות הביטוח הפרטיות. לגבי גובה ההחזרים קראו את הסקירה המלאה על השוואת מחירי ניפט אצלנו בכמהזה בריאות.

אולי יעניין אותך גם