בדיקת NIPT

כל המידע על בדיקת NIPT - בדיקה לא פולשנית לגילוי תסמונת דאון בשלב מוקדם להריון. בדיקת ניפט וריפיי, ניפטי, הרמוני, פיוג'ן ג'נטיקס, בייבי לינק ועוד.
ליעוץ בנושא בדיקת NIPT

בדיקת NIPT - חברות בתחום

Actions
בדיקת NIPT - (בדיקת ניפט): הבדיקה שעשתה מהפך בעולם בדיקות ההריון, כאשר הביאה את האפשרות לזיהוי בסבירות גבוהה של תסמונת דאון ותסמונות נוספות בשלב מוקדם של ההריון ע"י בדיקת דם פשוטה. תוכלו למצוא כאן את כל המידע על הבדיקה, את יתרונותיה, חסרונותיה, החברות אשר מציעות אותה בארץ: ניפטי, בייבי לינק, פנורמה, וריפיי, פיוג'ין, הרמוני ועוד.
מלאו פרטיכם ונציג בדיקת NIPT יחזור אליכם בהקדם
loading

סקירות בתחום בדיקות הריון

עוד בבדיקת NIPT

בדיקת NIPT שאלות ותשובות

מהי בדיקת ניפט?
בדיקת ניפט היא בדיקת דם לא פולשנית אשר מתבצעת בשלב מוקדם של ההריון. התשובה המתקבלת בה נותנת הערכה סטטיסטית בנוגע לתסמונת דאון בעובר. יש נשים אשר בוחרות לבצע בדיקה זו במקום בדיקת מי שפיר. 
מה ההבדל בין בדיקת ניפט לבדיקת מי שפיר?
בדיקת ניפט נעשית בשלב מוקדם יותר של ההריון (אזור שבוע 10 לעומת מי שפיר שנעשית באזור שבוע 20), היא אינה פולשנית, והיא נותנת סיכוי סטטיסטי ברמת דיוק גבוהה מאוד, אבל לא בודאות מוחלטת כמו מי שפיר. 
לפרטים נוספים קראו את סקירת בדיקת ניפט המלאה באתר כמהזה בריאות. 
איזה חברות מציעות היום בדיקת ניפט בארץ?
פנורמה, ניפטי, וריפיי, פיוג'ין, בייבי לינק והרמוני הן החברות הבולטות אשר מציעות היום בדיקה זו בארץ. על ההבדלים בינהן תוכלו לקרוא בסקירה המלאה אצלנו.
כמה עולה בדיקת NIPT?
הבדיקה עולה כמה אלפי שקלים (משתנה בין חברה לחברה), אך בהרבה מקרים ניתן לקבל החזרים מהביטוחים המשלימים במסגרת סל ההריון, או מחברות הביטוח הפרטיות. לגבי גובה ההחזרים קראו את הסקירה המלאה על השוואת מחירי ניפט אצלנו בכמהזה בריאות.

אולי יעניין אותך גם