בדיקת NIPT

כל המידע על בדיקת NIPT (בדיקה לא פולשנית לגילוי תסמונת דאון בשלב מוקדם להריון) במקום אחד. וריפיי, ניפטי, הרמוני, פיוג'ן ג'נטיקס, בייבי לינק ועוד.
לנציג בדיקת NIPT

בדיקת NIPT - חברות בתחום

Actions
בדיקת NIPT - הבדיקה שעשתה מהפך בעולם בדיקות ההריון, כאשר הביאה את האפשרות לזיהוי בסבירות גבוהה של תסמונת דאון ותסמונות נוספות בשלב מוקדם של ההריון ע"י בדיקת דם פשוטה. תוכלו למצוא כאן את כל המידע על הבדיקה, את יתרונותיה, חסרונותיה, החברות אשר מציעות אותה בארץ: ניפטי, בייבי לינק, פנורמה, וריפיי, פיוג'ין, הרמוני ועוד.

סקירות בתחום בדיקות הריון

מלאו פרטיכם ונציג בדיקת NIPT יחזור אליכם בהקדם
loading
עוד בבדיקת NIPT

בדיקת NIPT שאלות ותשובות

מהי בדיקת ניפט?
ניפט, היא בדיקת דם לא פולשנית אשר מתבצעת בשלב מוקדם של ההריון. התשובה המתקבלת בה נותנת הערכה סטטיסטית בנוגע לתסמונת דאון בעובר. יש נשים אשר בוחרות לבצע בדיקה זו במקום בדיקת מי שפיר. 
מה ההבדל בין בדיקת ניפט לבדיקת מי שפיר?
בדיקת ניפט נעשית בשלב מוקדם יותר של ההריון (אזור שבוע 10 לעומת מי שפיר שנעשית באזור שבוע 20), היא אינה פולשנית, והיא נותנת סיכוי סטטיסטי ברמת דיוק גבוהה מאוד, אבל לא בודאות מוחלטת כמו מי שפיר. 
לפרטים נוספים קראו את סקירת בדיקת ניפט המלאה באתר כמהזה בריאות. 
איזה חברות מציעות היום בדיקת ניפט בארץ?
פנורמה, ניפטי, וריפיי, פיוג'ין, בייבי לינק והרמוני הן החברות הבולטות אשר מציעות היום בדיקה זו בארץ. על ההבדלים בינהן תוכלו לקרוא בסקירה המלאה אצלנו.
כמה עולה בדיקת NIPT?
הבדיקה עולה כמה אלפי שקלים (משתנה בין חברה לחברה), אך בהרבה מקרים ניתן לקבל החזרים מהביטוחים המשלימים במסגרת סל ההריון, או מחברות הביטוח הפרטיות. לגבי גובה ההחזרים קראו את הסקירה המלאה על השוואת מחירי ניפט אצלנו בכמהזה בריאות.

אולי יעניין אותך גם