דלג לתוכן

דיסני פלוס בסלקום טיוי

חברת סלקום הודיעה כי לקוחות שירות הטלוויזיה שלה יוכלו להצטרף לדיסני פלוס דרך ממשק סלקום tv בלחיצת כפתור והכל יופיע תחת חשבונית אחת.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

שיתוף פעולה חדש בין חברות הסטרימינג סלקום TV ודיסני פלוס. לקוחות סלקום ומצטרפים חדשים יקבלו אפשרות להתחברות מהירה לאפליקציית דיסני פלוס, זאת באמצעות הממשק של שירות הטלוויזיה סלקום טיוי וחשבונית התשלום תהיה אחודה ובה יופיעו שני שירותי הסטרימינג. 

שיתוף פעולה כזה הוא לא הראשון מסוגו, גם חברת yes וסטינג + מציעות התחברות ישירה לשירות דיסני כחלק מהשירות שלהן, כאשר מידי תקופה גם יש הנחות והטבות במחיר דיסני + ללקוחות החברה. גם מבחינת סלקום זהו לא שיתוף הפעולה היחיד שלה עם שירותי סטרימינג מחו"ל, שכן ניתן להצטרף גם לAmazon Prime Video – ולנטפליקס ישירות מהממשק ומהשלט של סלקום TV.

מבחינת מחיר Disney+ בסלקום טיוי, לא ידוע על הנחות הנוגעות לשיתוף הפעולה ומחיר המנוי של שירות הסטרימינג דיסני פלוס עומד על 44.90 ₪ במסלול החודשי, או 449 ₪ במסלול השנתי.

שירות דיסני פלוס יהיה זמין ללקוחות סלקום גם בסלקום טיוי בטלוויזיה וגם באמצעות האפליקציה לנייד.

הצטרפות לסלקום TV

חבילות סלקום TV

אולי יעניין אותך גם:

סלקום TV במחשב: היכן ניתן לצפות בתכני סלקום?

אם פעם הסתפקנו רק בטלוויזיה, היום אפשר לצרוך תוכן ממכשירים נוספים ומכל מקום. סלקום TV מציעה עוד ועוד ערוצים, סדרות וסרטים לכל מי שחפץ, אבל האם ניתן...

נטפליקס בסלקום TV

חדש - סלקום TV חתמה על הסכם עם נטפליקס וגם משיקה ממיר חדש עם גישה מהירה לאפליקציה באמצעות לחיצה על כפתור ייעודי בשלט.

סלקום TV מעבר דירה- כל מה שכדאי לדעת

אם אתם עוברים דירה ולקוחות חברת סלקום בטלוויזיה ו/או באינטרנט: סלקום TV, אינטרנט ביתי, FIBERTV, הכנו לכם טיפים מעולים שיעזרו לכם לעבור דירה בקלות עם...