נטפליקס בסלקום TV

חדש - סלקום TV חתמה על הסכם עם נטפליקס ומשיקה ממיר חדש עם אפליקציית Netflix מובנית וגישה מהירה באמצעות כפתור ייעודי בשלט החדש.

עדכון, 11 ביוני 2019

חברת סלקום מודיעה כי חתמה על הסכם שותפות עם Netflix ובנוסף יוצאת עם ממיר Master Box 4K  חדש מבוסס Android TV. 

מעתה לקוחות סלקום TV המנויים על חבילות נטפליקס יהנו משירות התוכן של נטפליקס כאפליקציה מובנית בממיר החדש עם גישה ישירה וזריזה באמצעות לחיצה על כפתור ייעודי בשלט. בנוסף כולל השלט כפתור קיצור דרך לערוצים החיים, כפתור של חיפוש קולי וכפתור גישה ישירה ל-You Tube.

ממיר ה- Master Box אשר פותח ע"י סלקום TV בשיתוף עם גוגל, מבוסס על מעבד S905-X2 מתוצרת Amlogic, פועל על מערכת ההפעלה Android TV ותומך בשידור באיכות k4. הממיר נותן ממשק משתמש מהיר, תמיכה במהירות WI-FI של עד 1 ג'יגה, הורדת אפליקציות ומשחקים מחנות "Google Play", אפליקציית You-Tube מובנית ו-Chromecast built-in עם סנכרון ישיר למכשיר האנדרואיד.

* יש לשים לב כי ההרשמה לשירות והתשלום עבור שירותי Netflix יתבצע ע"י הלקוח ובנפרד משירותי ומחשבונית סלקום TV.

12 במאי 2019

סלקום טיוי הודיעה היום כי חתמה על הסכם עם נטפליקס בישראל ומעתה יוכלו לקוחותיה להנות מצפייה בתכני האפליקציה.

במקביל, סלקום TV משיקה ממיר חדש ומתקדם שהשירות של נטפליקס יוצג בו באופן מובנה וכך על ידי לחיצה על כפתור ייעודי של נטפליקס בשלט ניתן יהיה לפתוח את האפליקציה בקלות ובזריזות ולצפות בתכנים.

הממיר החדש הינו ממיר 4K מבוסס אנדרואיד TV ויכלול מעבד חדש ומהיר מסוג  S905-X2 אשר יספק לצופים ממשק משתמש מהיר, ביצועי WI-FI טובים, הורדת אפליקציות מ- "Google Play" וחווית לקוח מתקדמת.

 


הצטרפות לסלקום TV

חבילות סלקום TV

שירותים נוספים בסלקום TV