דלג לתוכן

WIFI Kids: גלישה בטוחה דרך חברת בזק

להיות הורים משמע, בין היתר, תמיד לדאוג לילדים ולהגן עליהם מפני סכנות. בשנת 2022 ההגנה לא מתבטאת רק בפן הפיזי אלא גם בזירה הווירטואלית, באינטרנט. לשם כך, בזק השיקה את שירות וויפיי קידס החוסם גישה לאתרים פוגעניים ועוזר לכם לשלוט בתכנים שילדיכם צורכים ברשת וכך, לשמור עליהם.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

הצטרפות לבזק

אם בעבר פלאפון סלולרי או מחשב נחשבו כפינוק לילדים הרי היום זה כמו מוצר צריכה בסיסי. כמעט הכל סובב סביב המכשירים הללו- חיי החברה של הילדים, חיי הפנאי ועוד. קיבלנו הוכחה לזה בתקופת הקורונה, כאשר גם הלמידה הפכה ללמידה מרחוק באמצעות אפליקציות שונות שדרשו שימוש בפלאפון ובמחשב. 

אבל אי אפשר להתכחש למציאות, גם אם חלקיכם לא גדלתם עם הפלאפון ביד הפכתם לכאלה במרוצת השנים ויחד עם התקדמות הטכנולוגיה, כיום, הילדים נולדים עם המכשיר ביד. מצד אחד אין מנוס מלהתפעל מהדבר, מההתקדמות וההבנה של הדורות הצעירים. מצד שני, אסור לשכוח שלרוב הילדים אינם מודעים לסכנות שבאינטרנט: פדופיליה, תכנים פוגעניים, אלימות, איומים, שיימינג, חרמות ועוד, יתרה מכך, הם אינם יודעים עדיין לסנן מידע ולצרוך את מה שנכון להם, ולכן, צריך להשגיח על מעשיהם.

מחקר שנעשה על ידי חברת בזק מצא ש- 82% מההורים חוששים שהילדים שלהם יחשפו לתוכן פוגעני ו- 83% מהם בודקים או עוקבים אחר הפעילות של ילדיהם בוואטסאפ ו/או ברשתות החברתיות. נתונים אלה רק מחזקים את העובדה כי יש סכנות בגלישה ברשת וזה יכול להשפיע על היקרים לנו. בעקבות כך חברת בזק השיקה שירות חדש בשם Wifi kids שמטרתו היא לחסום את הגישה לאתרים פוגעניים בכל המכשירים המחוברים לנתב ולרשת הביתית ולהקל על ההורים המודאגים. 

השירות לא מצריך התקנה של תוכנות או רכיב כלשהו ופועל ישירות על כל המכשירים שמחוברים לנתב Be הביתי. מהרגע שהופעל שירות וויפיי קידס לא תתאפשר גלישה באתרים בקטגוריות: מבוגרים, הימורים, אלימות, אלכוהול וטבק. גם רשת החיפוש תהפוך לבטוחה יותר כי יופעל סנן תוכן בוטה על תוצאות החיפוש בגוגל וביו טוב. מלבד לסינון וחסימת תכנים, השירות גם מאפשר להורים לנהל את זמן המסך של הילדים ולקבל דוחות על נתוני הגלישה של בני הבית. בגלל שהשירות מופעל על כל המכשירים שגולשים על ה- Wifi, קיימת האפשרות להתאים את אופי הגלישה לכל מכשיר בנפרד באמצעות הורדת אפליקציית Be ויצירת פרופיל מותאם לכל בן בית.

מחיר שירות Wifi kids הוא 2.5 ₪ ל- 6 החודשים הראשונים ולאחר מכן, 4.90 ₪. ניתן להצטרף אליו באמצעות יצירת קשר עם נציג בזק.

נכון לחודש פברואר 2023 חברת בזק מציעה ללקוחותיה ארבעה חודשים ללא תשלום עבור שירות ה- Wifi Kids לגלישה בטוחה עבור ילדים באמצעות הנתב ה- Be הביתי. בתום ארבעה חודשים מחיר השירות יעמוד על 4.90 שקלים לחודש. המבצע בתוקף עד ה- 4.3.23.

הצטרפות לבזק

Wifi kids: שאלות ותשובות

איך שירות וויפיי קידס פועל?

לאחר התחברות דרך נציג בזק, השירות מופעל על הרשת הביתית ועל כל המכשירים המחוברים לרשת הביתית וחוסם גלישה באתרים בקטגוריות: אלימות, מבוגרים, הימורים, אלכוהול וטבק. 

האם ניתן להגביל גלישה רק במכשירים מסוימים?

כן, ניתן להתאים לכל אחד מבני הבית את הגלישה באופן אישי ואת רמת המסננים וההגנה. כדי לעשות זאת יש להוריד את  אפליקציית Be ולהתאים את ההגדרות אינדיבידואלית. 

שירותים נוספים בבזק

שירות Be Mesh של בזק

מה קורה כשכל בני הבית צריכים להיות מחוברים לרשת האלחוטית בבית כל הזמן? מה עושים אם יש אזורים ״מתים״ בבית עם קליטת WiFi חלשה? הפתרון לכך הוא מגביר...

Bfiber - רשת הסיבים האופטיים של בזק

Bfiber - רשת סיבים אופטיים מבית בזק. בזק מחדשת את הפריסה ומקדמת את הפרויקט לצורך הפעלת הרשת החדשה.

נתב Be - ראוטר בזק - הדור הבא של הנתבים

בעידן האינטרנט המהיר והבית החכם, נדרש נתב רב עוצמה שיהווה שער רחב, בעל קיבולת ויכולת העברת קצבים גבוהים. הנתב המתקדם ראוטר Be מבית בזק, עומד בחזית...

Bhome בית חכם בזק | Be Home

בית חכם הוא בית שניתן לשלוט בו מרחוק, לדוגמא: להפעיל ולכבות מוצרים ולקבל התראות על שינויים שמתרחשים כשאינכם נמצאים. הוא מאפשר אבטחה והגנה גבוהה על...

חבילות בזק ספק+ תשתית

בזק Bfiber