דלג לתוכן

אפליקציית HOT Smart

אפליקצייה חדשה מבית HOT שמאפשרת צפייה בתכני הטלוויזיה של הוט ישירות בטלוויזיה חכמה ללא צורך בממיר או סטרימר

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

עדכון אוקטובר 2022 

אפליקציית Hot smart מאפשרת התחברות לשירות הוט וצפייה בתכנים ללא צורך בממיר, אלא, באמצעות הורדת אפליקציה ייעודית. חבילות הוט סמארט פועלות על בסיס כל תשתית אינטרנט בכל מהירות בטלוויזיות החכמות.

באפליקציית Hot Smart קיימים פיצ'רים שונים שהופכים את הצפייה בתכנים לקלה ונוחה: שירות catchup שמאפשר צפייה בתכנים ששודרו שבוע אחורה במגוון ערוצים, צפיית בינג' עם דילוג על הפתיח ומעבר אוטומטי לפרק הבא, המשך צפייה מנקודת העצירה ועוד.

ממשק האפליקציה תומך בשפות: עברית, אנגלית ורוסית. 

כיום קיימות שתי חבילות HOT Smart:

HOT SMART BASIC שכוללת שני יוזרים של HOT TV, מגוון ערוצי תוכן בתחומי בידור, חדשות, ילדים, טבע, מוסיקה, ערוצי שפות (ביניהם רוסית, ערבית, צרפתית ועוד) לדוגמה: קשת 12, כאן 11, ויוה, MTV, נשיונל ג'יאוגרפיק, דיסני, ניקולודיאון ועוד. בנוסף, חבילות תוכן וסרטים.

HOT SMART PLATINUM שכוללת שני יוזרים של Hot TV, את הערוצים וחבילות התוכן שבחבילת ה- Basic ובנוסף עוד חבילות תוכן וערוצי הספורט הנצפים ביותר: Euro sport, 5 Sport, One HD ועוד.

כל חבילה ניתן לשדרג בתוספת תשלום ולהוסיף אליה גם את שירות הוט VOD. 

נכון לאוקטובר 2022, מחיר החבילות נע בין 115 ₪ ל- 139 ₪ לחודש (ללא שדרוג ותוספות), ללא התחייבות.

ספטמבר 2020

חברת HOT פיתחה אפליקציה חדשה HOT Smart אשר מאפשרת צפייה בתכנים של החברה ללא ממיר או סטרימר באמצעות טלוויזיה חכמה.

הצפייה דרך האפליקציה החדשה הוט סמארט מאפשרת צפייה בכל התוכן שהוט מציעה. 

ניתן יהיה לצפות באמצעות הוט Smart על טלוויזיות חכמות שיוצרו החל משנת 2018 ומעלה והאפליקציה גם תוטמע בטלוויזיות Samsung, טלוויזיות LG וטלוויזיות של Hisense שמיובאות לארץ. הטכנולוגיה עובדת כך שהתוכן הנצפה משוכפל על רשת הכבלים הקיימת ולכן הצפייה דרך האפליקציה היא לא צפייה ב"טלוויזיה אינטרנטית" כמו שירות Next TV של HOT.

בשירות החדש ניתן יהיה להשתמש בפיצ'רים שהוט מציעה כמו CatchUp, בינג' (צפייה רציפה), תמיכה בצפייה ב-4K, צפייה במסכים מרובים ועוד.

HOT Smart נמצאת בשלבי ניסוי כרגע והשקתה המסחרית צפוייה בקרוב.

הצטרפות לHOT

הצטרפות באתר החברה

חבילות טלוויזיה HOT

חבילות טריפל HOT

שירותים נוספים ב-HOT

נטפליקס הוט: איך מתחברים לנטפליקס בהוט

חבילות נטפליקס בהוט. לקוחות HOT יכולים לצפות בקלות בכל הסרטים והסדרות של נטפליקס ישירות מהממירים של הוט ולקבל חשבונית אחת מאוחדת לשני השירותים.

ממיר HOT FIBER 4K ושיתוף פעולה עם נטפליקס

HOT משיקה את הממיר החדש פייבר 4K ומכריזה על עידן חדש של חווית צפייה – גם איכות צפייה פי 4 מ-HD וגם עולם תוכן עצום של סרטים, סדרות ומופעים מבית...

הוט מעבר דירה: טיפים ומידע למעבר קל ופשוט

רגע לפני שאתם עוברים דירה, סיכמנו עבורכם את מה שחשוב לדעת בעת מעבר דירה עם הוט. כמה זמן לפני המעבר צריך להזמין את הטכנאי, מה צריך להכין מראש, איזה...

HOT FiberBox

חברת הוט השיקה את ה-FiberBox, קופסה חכמה המרכזת את כל שירותי התקשורת הביתיים - טלוויזיה, אינטרנט וטלפון.