דלג לתוכן

ממיר HOT FIBER 4K ושיתוף פעולה עם נטפליקס

HOT משיקה את הממיר החדש פייבר 4K ומכריזה על עידן חדש של חווית צפייה – גם איכות צפייה פי 4 מ-HD וגם עולם תוכן עצום של סרטים, סדרות ומופעים מבית Netflix.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

הצטרפות לHOT

הצטרפות באתר החברה

עדכון: מרץ 2018, מערכת כמהזה

ממיר הוט החדש HOT Fiber 4K שיחליף את קודמו, את ממיר ה-HOT FiberBox, מאפשר גישה נוחה וקלה לתכניות המקור של ענקית התוכן נטפליקס, ביניהן: "דברים מוזרים", "כתום זה השחור החדש", "הכתר", "13 סיבות למה", "נרקוס", וסדרת הדגל החדשה מבית נטפליקס "פחמן משודרג".

חווית הצפייה באמצעות ממיר הוט פייבר 4K, תכלול גם את חבילת הפרימיום של נטפליקס המאפשרת צפייה באיכות שידור 4K בארבעה מכשירים בעת ובעונה אחת. 

בשלב זה ההרשמה לשירות נטפליקס מתאפשרת למנויים אשר ברשותם ממיר Fiber 4K ובהמשך תתאפשר גם למנויים שברשותם FiberBox ו- MiniFiber.

בין השירותים של ממיר 4K הוט החדש, ניתן למצוא מבחר שירותי תקשורת ביתיים: שידורי טלוויזיה וספריית VOD באיכות 4K, תמיכה ב-EXTRANET עם מהירות של עד 500 מגה גם בגלישה ב- WI FI, ראוטר אלחוטי מתקדם וטלפון קווי. 

Fiber 4K בנוסף לאפליקציית התוכן Netflix, כולל עוד מספר פיצ'רים ואפליקציות ביניהם: ,YouTube  אפליקציית שלט, Follow Me, Picture in Picture, מדיה סנטר, Start Next, אפליקציית שלט HOT Remote. 

חברת הוט השיקה את הממיר החדש Fiber4K בחודש ינואר 2018, תחילה כפיילוט ללקוחות הוט פייבר והחל מחודש מרץ 2018 הכריזה רשמית על השקת הממיר לקהל הרחב והחלה בהרשמה מוקדמת ללקוחותיה המבקשים לשדרג לממיר פייבר 4K.

הראשונים ליהנות מצפייה באיכות 4K, היו לקוחות HOT אשר ברשותם ממיר הוט פייבר, וכדי ליהנות מהשירות יוחלף הראוטר בביתם לראוטר תומך בטכנולוגיית 4K. בהמשך יוכלו ליהנות מהשירות כל לקוחות הוט. התחברות לשירות 4K, תהיה כרוכה בתוספת תשלום ותחייב החלפת ממיר הוט ישן לממיר 4K. 

מה ההבדל בין HD לשידורי 4K?
הבדל גדול, כמה גדול? פי 4! אם רזולוציית השידור בטכנולוגיית HD היא 1920 פיקסלים לרוחב על 1080 לאורך, הרי שבטכנולוגיית 4K יש פי 4 פיקסלים – 4000 פיקסלים לרוחב ו-2160 לאורך, מה שאומר צילום ושידור תמונה ברזולוציה הרבה יותר חדה, ברורה וקרובה למציאות.

האם ניתן לצפות בכל תוכן באיכות 4K?
התשובה היא לא. בדיוק כמו בטכנולוגיית HD, גם ב 4K, יש לצלם במצלמה התומכת ברזולוציית 4K.
אז אילו תכניות ישודרו באיכות 4K? חברת הוט מתכוונת לצלם את הפקות במקור שלה ב-4K, כמו כן סרטים וסדרות שכבר צולמו ב 4K, ערוץ כאן (11), וגולת הכותרת – מונדיאל 2018.

ומה לגבי מכשיר הטלוויזיה?
על מנת ליהנות מרזולוציית 4K, תאלצו להשתדרג לטלוויזיה 50 אינץ' ומעלה, תומכת בטכנולוגיית 4K.

HOT טלוויזיה

ממירים של הוט

ממיר Mini FiberBox

ממיר חדש ל-HOT אשר מלווה בשירות חדש: HOT Multi. הממיר מאפשר הקלטת תוכניות וסרטים וצפייה בכל חדר בבית. בנוסף מאפשר צפיה במבזקים, שיתוף ברשתות חברתיות...

HOT FiberBox

חברת הוט השיקה את ה-FiberBox, קופסה חכמה המרכזת את כל שירותי התקשורת הביתיים - טלוויזיה, אינטרנט וטלפון.

תגובות