דלג לתוכן

עושים רילוקיישן לחו"ל?

גם אם אתם נוסעים לחו"ל לתקופה קצרה וגם אם לפניכם רילוקיישן למספר שנים, כדאי להכיר את כל אפשרויות החיוג מחו"ל לארץ על מנת שתוכלו לשמור על קשר עם החברים והמשפחה.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

כך תתקשרו לארץ באופן זול ומשתלם

ככל שעולמנו הופך יותר ויותר דומה לכפר גלובלי, עולה מספר המקרים בהם אנשים נדרשים לבצע רילוקיישן מטעם מקום עבודתם. בין אם מדובר בתקופה של מספר שבועות, חודשים ספורים או מספר שנים, מי שיוצא לחו"ל מעוניין להמשיך לשמור על קשר עם בני המשפחה והחברים. לפניכם האפשרויות הזולות לעשות זאת.

לשמור על תחושת בית

מעבר לארץ נוכרייה אינו פשוט, ואך טבעי שבמקרה שתתבקשו לבצע רילוקיישן תרצו לשמור על חפצים ורהיטים שיעניקו לכם תחושת בית גם כשאתם בחו"ל. לצורך זה מומלץ להיעזר בשירותיה של חברת שילוח בינלאומי מקצועית. שירות שילוח בינלאומי מקצועי ייתן לכם שקט נפשי, כיוון שתדעו שחפציכם מועברים בידיים בטוחות, אמינות ומקצועיות.

לשמור על קשר רציף עם בני משפחה וחברים

כאשר אתם יוצאים לרילוקיישן, חשוב לשמור על קשר רצוף עם בני המשפחה והחברים שנשארים בארץ. ככל שתקפידו לשמר ולטפח את הקשרים המשפחתיים והחברתיים שיצרתם בארץ, כך יהיה לכם פשוט וקל יותר להתאקלם בחזרה עם שובכם.

חבילות שיחות חו"ל וכרטיסי סים

אחת הדרכים לשמר תקשורת לא יקרה מדי עם חבריכם שנשארו בארץ היא רכישת סים חו"ל או חבילות שיחות וגלישה מחו"ל. חבילות סלולר לחו"ל מאפשרות לכם לקבל שיחות מהארץ ללא עלות, ולחייג ארצה במחירים מוזלים. לפעמים תקבלו מספר טלפון חדש לצורך זה, מה שעלול לסרבל את העניינים.

  • בבזק למשל תקבלו מסר חיוג 03, ומי שיתקשר אליכם מהארץ יחויב על שיחה מקומית בלבד. היתרונות של השירות של בזק הם שאין צורך בחיבור למחשב או לאינטרנט, ניתן לדבר מטלפון נייד או נייח, ובאפשרותכם לצרף לשירות מספר קווים.
  • סימזול – חברת סימזול מציעה כרטיס סים בינלאומי בשני מסלולים המתאימים לארצות הברית או לאירופה. הסים הבינלאומי של סימזול מעניק לכם שיחות ליעדים בישראל, 5-8 מגה בייט גלישה (תלוי אם אתם במסלול ארה"ב או אירופה), מספר טלפון מקומי (אמריקאי או אירופאי) וישראלי, ועוד.
  • לוקאל 03 מציעה מגוון חבילות חיוג מחו"ל הכוללות שיחות לנייחים וניידים בישראל, מספר טלפון 03, שעבור מתקשרים מהארץ נחשב מספר מקומי, חיוג ישיר לישראל ללא צורך בקידומת בינלאומית, ועוד.

שירות מקומי

אם אתם יוצאים לתקופה ארוכה, שווה לבדוק מה שירותי התקשורת המקומיים יכולים להציע לכם, יש בהחלט אפשרות ששירותים אלו יהיו זולים יותר. כידוע, יוקר המחיה בישראל הוא גבוה, וכמוהו גם שירותי המדיה והתקשורת. 

מחשב ווטסאפ

אל תשכחו שתמיד ניתן להתקשר באמצעות המחשב, סקייפ ומסנג'ר ודומיהם, ובאמצעות שיחת ווטסאפ ללא עלות. עבור מי שיוצא  לתקופה ארוכה מומלץ להשתמש באפשרויות אלו, שכן הן אינן דורשות התעסקות עם חברות תקשורת, ואינן כרוכות בעלויות. יחד עם זאת, איכות הקווים והשיחות אינה גבוהה, וחבילות של חברות תקשורת יספקו לכם שיחות באיכות הרבה יותר טובה.  

Local03 שמירת מספר הטלפון הישראלי ברילוקיישן

השירות הישראלי לוקל 03 של חברת אומניטלקום מציע פתרון לאנשי הרילוקיישן - שמירת המספר הישראלי גם כשאתם גרים בחו"ל. איך זה יעבוד ומה עליי לעשות, פרטים...