דלג לתוכן

Local03 שמירת מספר הטלפון הישראלי ברילוקיישן

השירות הישראלי לוקל 03 של חברת אומניטלקום מציע פתרון לאנשי הרילוקיישן - שמירת המספר הישראלי גם כשאתם גרים בחו"ל. איך זה יעבוד ומה עליי לעשות, פרטים בסקירה.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

Local03 - נשארים עם המספר הישראלי גם ברילוקיישן

אחת הבעיות בה נתקלים אנשי הרילוקיישן היא - מה לעשות עם מספרי הטלפון הסלולרים שיש לנו בארץ? גם אחרי שעזבנו את הארץ, אנחנו עדיין תלויים בקווים הללו. כל מי שבקשר איתנו וינסה להשיג אותנו בעתיד ינסה ליצור איתנו קשר באמצעות המספר הישראלי, כנראה גם לא נוכל לעדכן את כל אנשי הקשר שלנו שאנחנו עוזבים ומחליפים מספר. ואם נחזור פעם לישראל? הכי קל יהיה לקבל את המספר שלנו בחזרה. אחת הבעיות הגדולות לעוזבים את הארץ היא התקשורת עם המוסדות, לדוגמא: בנקים - בדרך כלל לצורך ביצוע פעולה כלשהיא בחשבון הבנק אנו נדרשים להזדהות, ביצוע ההזדהות נעשה על ידי קבלת מסרון למספר איתו נרשמנו למוסד. כמעט בכל פעולה בפורטל הבנק נידרש להזין קוד שהתקבל במסרון.

השירות הישראלי לוקל 03 של חברת אומניטלקום מציע פתרון במיוחד לאנשי הרילוקיישן. ראשית, רגע לפני שאנחנו עוזבים את הארץ, ננייד את המספר ללוקל 03 , כך שכל השיחות שיתקבלו למספר הסלולרי שלנו ינותבו ישירות אלינו ולחו"ל. באופן זה נמשיך לקבל את השיחות הנכנסות שלנו כרגיל למספר שהיינו איתו בארץ. ואם נרצה בכך, באמצעות השירות, גם נוכל לחייג חזרה לישראל והזיהוי שלנו יישמר אצל כל אנשי הקשר שלנו, גם בישראל.

הצטרפות לLocal03

Local03: חיוג זול מחו"ל לישראל

רק ב-Local03 תוכלו לדבר עם המשפחה והחברים בישראל ב-$3 לחודש, ללא הגבלה! שיחות מחו"ל לישראל מהטלפון הנייד וללא הגבלה, במחירים ללא תחרות.