דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה

MUVIZ

שירות צפייה בסרטים מכל מכשיר חכם - טלוויזיות חכמות, טאבלטים, סמארטפון (אנדרואיד, iOS), סטרימרים, קונסולות משחקים, או דרך המחשב הביתי והלפטופ.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

15/05/2018, מערכת "כמהזה?"

מוביז (smart VOD לשעבר) של חברת וונטייז (VONETIZE), הוא שירות צפייה בסרטים ע"ג רשת האינטרנט, מכל מכשיר חכם - טאבלט, סמארטפון, מחשב ביתי, טלוויזיה חכמה או באמצעות ממיר תומך – עד שלושה מכשירים למנוי. לחווית צפייה מריבית, מומלץ חיבור בפס רחב של 10Mb לפחות.

ספריית מוביז כוללת מגוון גדול של סרטים הוליוודיים, סרטי ילדים, שוברים קופות וסרטים מדובבים לעברית ורוסית. יתרונה הגדול של מוביז בהיצע הסרטים החדשים שלה – רק 10-12 שבועות לאחר ירידת מהקולנוע, הרבה לפני כולם.

בלי התחייבות, במודל תשלום על פי צפייה – מוביז מציעים השכרה ל 48 שעות, או רכישה חד פעמית ללא כל התחייבות או הרשמה כמנוי ומשלמים רק על התוכן הנצפה - מתחשק לכם לראות סרט טוב? נכנסים, נרשמים (דוא"ל וססימא), משלמים, צופים ויוצאים.
צפייה ישירה בסרט אחד תעלה 20.90 ₪. רכישת כרטיסיית MuviPass הכוללת מספר סרטים, יוריד את מחיר הסרט ל-17.90 ₪ בממוצע. 
נרשמים חדשים ל- MUVIZ ייהנו ממבצע היכרות על הצפייה הראשונה - 4.90 ₪ לסרט הראשון.
עלות רכישת סרט – רכישת עותק דיגיטלי חוקי והורדתו למכשיר תומך, תעלה בין 29.90-69.90 ₪.
ספרייה פרטית - שירות אחסון וניהול סרטים, מאפשר בניית ספריית סרטים פרטית, ללא צורך באחסון, באמצעות רכישת סרטים ושמירתם בחשבון הלקוח. כך תוכלו לצפות שוב ושוב בסרטים האהובים עליכם, מכל מקום וללא צורך בחיבור לרשת.
הזמנה מוקדמת – ניתן לרכוש סרט שעדיין מוצג בבתי הקולנוע, בהנחה של 10% ולצפות בו מאוחר יותר כאשר ירד מהמסכים ויעלה לצפייה במוביז.

למידע נוסף באתר MUVIZ

עוד בטלוויזיה

ערוצי חינם באמצעות ממיר DTT - עידן פלוס

אם הטלוויזיה לא תופסת מקום מרכזי בשעות הפנאי שלכם, אבל בכל זאת אתם רוצים להיות מחוברים לעניינים אבל לא להתחייב למנוי חודשי או לספק טלוויזיה, עידן...

נטפליקס בישראל

נטפליקס ישראל: מציעה צפייה במגוון רחב של תכני טלוויזיה, סדרות וסרטים. חלק מהתכנים מתורגמים לעברית או מדובבים לילדים, ניתן להנות גם מסדרות מקור...

אמזון פריים וידאו

אמזון פריים וידאו - שירות הסטרימינג של אמזון המאפשר צפייה ישירה זמין גם בישראל, בשיתוף פעולה עם פרטנר TV ובנוסף, אפשרות לגישה ישירה לשירות Amazon...

צלחת לווין פרטית

נמאס לכם מחברות הטלוויזיה הגובות סכומים חודשיים נכבדים? יש פתרון: התקנת צלחת לוויין פרטית.

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה

תגובות