ערוצי חינם באמצעות ממיר DTT - עידן פלוס

אם הטלוויזיה לא תופסת מקום מרכזי בשעות הפנאי שלכם, אבל בכל זאת אתם רוצים להיות מחוברים לעניינים אבל לא להתחייב למנוי חודשי או לספק טלוויזיה, עידן פלוס זו התשובה המושלמת בשבילכם!

עדכון מאי 2019,

כיום ישנן בשוק טלוויזיות חכמות עם ממיר דיגיטלי מובנה. במידה ואתם הבעלים הגאים של טלוויזיה כזו, תוכלו לקלוט את השידורים של עידן פלוס ללא ממיר חיצוני, אך עדיין תצטרכו להשתמש באנטנה מותאמת. על מנת לקלוט את שידורי כל הערוצים יש לוודא כי הממיר המובנה בטלוויזיה תומך טכנולוגיית DVB-T2.

במידה ותרצו לקלוט את שידורי עידן+ במחשב (נייד או נייח) יש צורך ברכיב דונגל אותו מחברים למחשב באמצעות כבל USB. בנוסף ניתן לקלוט את שידורי עידן+ גם במסכים ניידים ובמסכים ברכב. 

 

דצמבר 2017, מערכת כמהזה

מה יש לראות וכמה עולה להתחבר לעידן+?
שירותי עידן+ התרחבו ל-10 ערוצים וכיום ניתן לצפות חינם בערוצים: כאן 11, חינוכית 23, קשת 12, רשת 13, עשר 14, כנסת 99, כאןHD11, מורשת 20, מוסיקה 24, כאן 33, ומגוון תחנות רדיו ארציות ואזוריות כגון גלי צה"ל, גלגל"צ, רשת א', רשת ב', רשת ג', רשת ד', קול המוסיקה, רק"ע, רשת מורשת, 88, לב המדינה, רדיוס, קול ברמה, אמצע הדרך, קול חי ורדיו א-שמס.
במסגרת השירות גם מדריך שידורים אלקטרוני (EPG) בו מופיעות התוכניות המשודרות בערוצים הפתוחים.
ערוצי החינם של עידן פלוס ישודרו בקרוב גם באינטרנט, לסקירה בנושא לחצו כאן.

מה זה DTT (עידן+)
DTT הם ראשי התיבות של Digital Terrestrial Television כאשר ניתן בעצם לצפות בערוצים באמצעות ממיר דיגיטאלי בקליטה מצוינת וללא הפרעות כמו באנטנה לדוגמא, ללא חיבור לאינטרנט, קו טלפון, כבלים או צלחת לווין. הממיר מתחבר לטלוויזיה ולחשמל וזהו, צפייה נעימה.

דברים שחשוב לדעת על הממיר הדיגיטאלי
ניתן לרכוש ממיר עידן פלוס דיגיטאלי בכל רשתות החשמל, ההמלצה שלנו: להשוות בין עלויות הממירים וטווח הקליטה שלהם. מספר הממירים בבית צריך להיות לפי מספר הטלוויזיות בבית.
חשוב לוודא לפני הרכישה, כי הממיר תומך במאפיינים הטכניים הבאים:
• ממיר המותאם למערך דיגיטאלי-קרקעי בסטנדרט  DVB-T
• תומך בכתוביות סמויות
• תומך בתקן דחיסת שמע  HE ACCּV2
• תומך במדריך התוכניות הדיגיטאלי  EPG
• תומך בדחיסת תמונה MPEG-4 
• ללא הצפנה, בעל אנטנה אקטיבית וכולל שלט רחוק לתפעול
בשוק ישנם ממירים מסוגים שונים עם יכולת שידור איכותית יותר כגון HD או יכולת הקלטה או עם חיבור למחשב ולאינטרנט, וכמו כן ממירים מובנים בתוך מכשירי אלקטרוניקה כגון, DVD טלוויזיות LCD או פלזמה.

למפת פריסת המשדרים לחץ כאן 

למי כדאי לעבור לעידן פלוס?
בעיקר לאנשים שלא צופים הרבה בטלוויזיה, לאנשים הצופים בעיקר בערוצים כאן 11, רשת, קשת ו-10 ולאנשים המעוניינים לחסוך אלפי שקלים בשנה בהוצאות התקשורת (אחת ההוצאות החודשיות הנכבדות ביותר למשפחה).
עידן+ מתאים גם כתוכן משלים ואקטואלי, לאלו הצופים בסרטים/בסדרות באמצעות האינטרנט, או לבעלי חבילות תוכן ללא ערוצים חיים כמו נטפליקס ודומיו.

לשאלות בנושא עידן פלוס, לחצו כאן

להתחברות לשירות יש לרכוש ממיר DDT של עידן פלוס בעלות חד פעמית של 160 ₪ או באמצעות טלוויזיה בעלת ממיר דיגיטלי מובנה ואנטנה מותאמת - כך תחסכו גם את עלות רכישת הממיר.

פתרון נוסף, גם הוא חינמי: צלחת לווין
לא אוהבים להתחייב לספק אחד ולהשתעבד לתשלום חודשי שרק גדל? יש פתרון: התקנת צלחת לווין פרטית. 
בזמן שספקי הטלוויזיה הרב ערוצית, מנסות לפתות את הצרכנים עם שירותי טכנולוגיה מפתים, ממירים חכמים, חבילות תוכן מגוונות (לפעמים מדי מגוונות), לקוחות רבים פונים לאלטרנטיבה שקיימת כאן כבר שנים – צלחת הלווין הפרטית. בלי התחייבות לאף ספק, חבילה או תשלום חודשי.

מעבר לסקירה מקיפה על צלחות לווין


לא השתכנעתם? רוצים להצטרף לאחת מחברות הטלוויזיה? לחצו כאן

עוד בטלוויזיה

להשוואת מחירי חבילות טלוויזיה

חברות טלוויזיה נוספות:

נטפליקס בישראל - כל המידע על המחירים, ההטבות והחבילות

HOT | הוט הצטרפות לחבילות ומבצעי טלוויזיה

STING TV | סטינג טיוי חבילות טלוויזיה מבית Yes

NEXT TV - חבילות טלוויזיה, הטבות ומבצעים

פרטנר TV | פרטנר טיוי - חבילות טלוויזיה ומבצעים

מבצעי הצטרפות ל-yes: כל המחירים, החבילות וההטבות

סלקום TV - חבילות, מחירים, הטבות ומבצעים

תגובות