דלג לתוכן
בדיקת מהירות 019

בדיקת מהירות 019

כל הפרטים על בדיקת מהירות גלישה בחברת 019. ביצוע speed test במהירות ובקלות, ועוד מידע שכדאי לדעת שאולי משפיע על מהירות הגלישה שלכם.

בדיקת מהירות 019 speed test

רוצים לבדוק את מהירות הגלישה שלכם? לקוחות האינטרנט של 019 יכולים לעשות זאת על ידי לחיצה פשוטה על קישור לבדיקת מהירות.

מה הכוונה ב- "בדיקת מהירות גלישה"?

בדיקת מהירות גלישה / speed test מראה לנו מהי מהירות ההורדה וההעלאה של התכנים השונים מהרשת, זאת אומרת שמהירות האינטרנט שלנו מורכבת מהורדה והעלאה, לדוגמה אנו מבצעים ברשת פעולות כמו סטרימינג של סרטוני וידאו או טעינה של אתרים, פעולות אלו מצריכות הורדה (Download) של מידע. חשוב גם לדעת כי ברוב המקרים מהירות ההורדה גבוהה בהרבה ממהירות ההעלאה (Upload). אנו מבצעים בדיקת מהירות גלישה כשהאינטרנט איטי, זאת אומרת מהירות ההורדה/העלאה איטית.

אז איך בודקים? לחיצה פשוטה על קישור ל-speedtest:

את בדיקת מהירות הגלישה ניתן לבצע על ידי כניסה לקישור זה: www.speedtest.net

מה כדאי לעשות לאחר ביצוע בדיקת המהירות?

מהירות האינטרנט יכולה להיות מושפעת מהדברים הבאים: תשתית האינטרנט והגדרות הספק שלנו, המודם, הנתב/ראוטר בו אנו משתמשים וכמובן המחשב והתוכנות המותקנות עליו. אז לאחר ביצוע ה- speed test וקבלת התוצאות, ישנן בדיקות נוספות שנוכל לבצע בבית לפני שפונים לספק האינטרנט: 

  • בדקו האם אתם מחוברים באמצעות נתב אלחוטי במידה וכן, חשוב שתדעו כי ככל שאתם מתרחקים ממנו - כך מהירות הגלישה יורדת אך אם אתם קרובים לנתב ועדיין מקבלים מהירות נמוכה אז אולי הבעיה בנתב, ויש להחליפו.
  • בדיקת המחשב -אם יש לכם מחשב נייד או מחשב נוסף בבית, חברו אותו ובצעו בדיקת מהירות. אם הבדיקה יצאה תקינה, כנראה שהתקלה היא במחשב. יש לבצע בדיקות ספציפיות למחשב על מנת לבדוק מה הבעיה, כמו בדיקת וירוסים מקיפה.
  • איפוס או החלפה של המודם (ראוטר) - בדקו מתי בפעם האחרונה החלפתם או איפסתם אותו.
  • כדי לקבל את המהירות הטובה ביותר ואת החיבור האמין ביותר - השתמשו בכבל אינטרנט. 
  • בדיקת תשתית האינטרנט והגדרות הספק - בדקתם הכל ועדיין קיימת בעיה במהירות הגלישה? כנראה שזה קשור לאחד מספקי האינטרנט שלכם - כדאי ליצור איתם קשר ולעדכן אותם בבדיקות שביצעתם עד כה.

* חשוב לציין כי חברת 019  מתחייבת לטווח גלישה של עד מהירות מסוימת ולא למהירות עצמה

עוד מידע על בדיקת מהירות גלישה

האינטרנט לא זז? כך תבדקו את מהירות הגלישה

איך תדעו אם מהירות הגלישה באינטרנט עליה אתם משלמים היא אכן זו שאתם נהנים ממנה? המדריך לבדיקת מהירות הגלישה

בדיקת מהירות גלישה 019 מובייל חוות דעת, ביקורת והמלצות