דלג לתוכן
בדיקת מהירות טריפל סי

בדיקת מהירות טריפל סי

טריפל סי - בדיקת מהירות גלישה באינטרנט בדרך מהירה וקלה, מהי מהירות הגלישה ומה משפיע עליה? כל המידע על speed test בטריפל סי.

טריפל סי בדיקת מהירות גלישה | Tripel C speed test

לקוחות האינטרנט של Tripel C הרוצים לבדוק את מהירות הגלישה באינטרנט הביתי שלהם יכולים לבצע "בדיקת מהירות גלישה" בקלות באתר האינטרנט של חברת טריפל סי. 

כיצד נבצע את בדיקת המהירות?

את בדיקת ה- speed test תוכלו לבצע באתר טריפל סי: בדיקת מהירות גלישה

או באתרים כלליים כגון: www.speedtest.net

מה אנחנו בודקים כשאנחנו מבצעים בדיקת מהירות גלישה?

ה- speed test בודקת את מהירות ההורדה וההעלאה של התכנים מהרשת, כאשר מהירות ההורדה (Download) מתייחסת למהירות בה מידע מועבר מהשרת למחשב או לרשת הביתית שלכם. מהירות האינטרנט שלנו מורכבת מהורדה והעלאה, בדרך כלל מהירות ההורדה גבוהה בהרבה ממהירות ההעלאה (Upload) היות ורוב הפעולות שאנחנו מבצעים ברשת כמו סטרימינג של סרטוני וידאו וטעינה של אתרים, מצריכות הורדה ולא העלאה של מידע.

* חשוב לציין כי חברת Tripel C מתחייבת לטווח גלישה של עד מהירות מסוימת ולא למהירות עצמה

מדריך קצר ובו טיפים לבדיקה עצמאית ושיפור מהירות האינטרנט בביתכם:

גורמים שונים משפיעים על מהירות האינטרנט שלכם, לדוגמא: תשתית האינטרנט והגדרות הספק, המודם, הנתב (ראוטר) בו אתם משתמשים וגם המחשב והתוכנות המותקנות עליו. אספנו עבורכם כמה בדיקות שניתן לבצע בבית על מנת לשפר את מהירות גלישה:

  • האם אתם מחוברים באמצעות נתב אלחוטי? אם כן, חשוב שתדעו כי ככל שאתם מתרחקים ממנו - כך מהירות הגלישה יורדת ואם אתם קרובים לנתב ועדיין מקבלים מהירות נמוכה אז אולי כדאי להחליף אותו.
  •  בדקו מתי בפעם האחרונה החלפתם את המודם או איפסתם אותו.
  • בדיקת המחשב - על מנת לבדוק האם הבעיה בגלישה היא במחשב עצמו, חברו מחשב אחר למודם, ובצעו שוב את בדיקת המהירות. אם הבדיקה יוצאת תקינה, כנראה שהתקלה היא במחשב. 
  • כדי לקבל את המהירות הטובה ביותר ואת החיבור האמין ביותר - השתמשו בכבל אינטרנט. 
  • בדיקת תשתית האינטרנט והגדרות הספק - אם ביצעתם את כל הבדיקות הקודמות ועדיין קיימת בעיה במהירות, כנראה שהיא קשורה לאחד מספקי האינטרנט שלכם - כדאי ליצור איתם קשר ולעדכן אותם בבדיקות שביצעתם עד כה.

עוד מידע על בדיקת מהירות גלישה

האינטרנט לא זז? כך תבדקו את מהירות הגלישה

איך תדעו אם מהירות הגלישה באינטרנט עליה אתם משלמים היא אכן זו שאתם נהנים ממנה? המדריך לבדיקת מהירות הגלישה

בדיקת מהירות גלישה טריפל סי חוות דעת, ביקורת והמלצות