דלג לתוכן

YesMaxTOTAL

כל המידע על ממיר YesMaxTOTAL המתקדם של YES.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

הצטרפות לYES

ממיר yesMaxTOTAL

yesMaxTOTAL הוא ממיר חכם שמספק: שירותי הקלטה באמצעות ה- Max, שידורי תמונה ברזולוציה גבוהה HD, ספריית ענק של סרטים וסדרות ב- VOD ואת שירותי ה- YesStreamer וה- yesMultiRoom.

Max - שירות המאפשר להקליט בו זמנית שתי תוכניות ולצפות בשלישית שהוקלטה מראש, במקביל. מגיע עם זיכרון של 320GB. הממיר מאפשר בנייה וניהול של ספריית הקלטות אישית הניתנת לצפייה בכל עת. ניתן לקבוע במכשיר הקלטות של עד 50 סדרות, כל סדרה שהוגדרה להקלטה תוקלט אוטומטית בכל פעם שישודר פרק חדש ממנה, גם אם מועד השידור שונה. בנוסף, ניתן ללחוץ על Pause ולהקפיא את התמונה. מרגע זה הממיר ממשיך להקליט את הסרט או כל תוכנית אחרת עד סופם, כך שתוכל לחזור לרגע בו עצרת מתי שנוח לך ולהמשיך בצפייה בדיוק מהנקודה בה עצרת או לצפות בתכנית המוקלטת מתחילתה.

HD - שידורי טלוויזיה ברזולוציה גבוהה ואיכות תמונה חדה וברורה. שידורי ה- HD מאפשרים לראות את התכנים של yes, בתחומי עניין שונים ומגוונים (19 ערוצים), ברזולוציה גבוהה, חדה וברורה, צבעוניות עשירה, תמונה רחבה וסאונד עוצמתי.

VOD - שירות זה מאפשר גישה לספריית וידאו ענקית המכילה אלפי תכנים לצפייה באופן מיידי, בנוסף לשידורים הרגילים. הספרייה כוללת תוכניות, סדרות, סרטים, תוכניות ילדים, הופעות מוזיקה ועוד מבחר תכנים. השירות כולל ממשק משתמש מתקדם בעברית וברוסית. לצורך התחברות לשירות יש להיות מחוברים לרשת אינטרנט ביתית במהירות גלישה של 2.5 מגה ומעלה, ממיר מתקדם וחיבור לאינטרנט אלחוטי (WiFi).

Streamer - שירות המאפשר צפייה בתכנים מהמחשב האישי והאינטרנט, על גבי מסך הטלוויזיה ללא כבלים, שלטים או ממרים נוספים. מידע נוסף על שירות זה ניתן לקרוא בסקירה על yesStreamer.

MulriRoom - שירות המאפשר צפייה בתכנים המוקלטים שלך מכל ממיר תומך בבית.  מידע נוסף על שירות זה ניתן לקרוא בסקירה על yesMultiRoom.

עוד מידע על הממירים של יס

שלט חדש ל-yes

Yes משיקה שלט חדש לממירי האנדרואיד בשירות yes+, לשלט החדש כפתור חכם עם קיצורי דרך המותאמים להרגלי הצפייה וכפתורי זפזופ לאפליקציות נבחרות

ממירים של יס- פירוט ותכונות ממירי yes

חברת yes מציעה ללקוחותיה מגוון ממירים. מהן התכונות שיש בכל ממיר יס? באילו שירותים ממירים של יס תומכים? האם יש לחברת יס סטרימר? כל התשובות והשוואה בין...

yes plus | יס פלוס

yes עוברת בהדרגה לשידורים על גבי האינטרנט. לחברה שיתוף פעולה עם ממיר אפל TV ובנוסף השיקה ממיר אנדרואיד שפותח בשיתוף עם גוגל וכולל פיצ'רים מתקדמים.

ממיר yes Quattro

ממיר של Yes המאפשר הקלטה של שישה ערוצים בו זמנית וצפייה בערוץ שביעי במקביל. הצפייה תתאפשר משלושה חדרים נוספים בו זמנית.

yes טלוויזיה

תגובות