דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר

חבילות פרטנר eSIM חדשות לטסים למונדיאל

משחקי המונדיאל 2022 נערכים בקטאר ומתקרבים אלינו בצעדי ענק ובין אם החלטתם השנה לטוס ולראות את כל החגיגה מקרוב או להישאר בבית, לפתוח שולחן ולצפות מהסלון, קבוצת פרטנר השיקה עבורכם גם חבילות גלישה בחו"ל וגם ערוץ חדש לשידורי המשחקים בפרטנר TV

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

נובמבר 2022

קבוצת פרטנר הודיעה על השקת חבילות גלישה דור 5 לקטאר ואיחוד האמירויות ללקוחות כל החברות וזאת בשל פתיחת משחקי גביע העולם בכדורגל. איך זה עובד? שירות הגלישה של פרטנר בחו"ל יהיה מבוסס eSIM, זוהי טכנולוגיית סים וירטואלי שעובדת על מכשירי סמארטפון תומכים. כאשר בעצם, אין צורך בהחלפת סים או בשימוש בסים פיזי, אלא, הסים כבר קיים ונשלט באמצעות תוכנה במערכת ההפעלה וניתן לעבור אליו בלחיצת כפתור. 

חברת פרטנר יחד עם חברה בינלאומית תספק חבילת DATA שנטענת דרך הeSIM - המובנה. חבילת הגלישה דור 5 שפרטנר מציעה ללקוחות כל חברות הסלולר, היא בנפח GB5 למשך 30 ימים והמחיר שלה יעמוד על 209 שקלים. ההצטרפות לחבילה תתאפשר מיום חמישי (17.11) ויהיה  ניתן להשתמש בה בקטאר ובכל מדינות איחוד האמירויות. 

עוד הטבה שפרטנר השיקה לקראת המונדיאל היא: לקוחות שבבעלותם מכשיר תומך דור 5, שיצטרפו לחבילות סלולר G4 של פרטנר, יקבלו חודש תמיכה בדור 5, ללא תשלום נוסף. ההצטרפות תהיה תקפה בין תאריכי המונדיאל 20.11.22 – 18.12.22.

גם בפרטנר TV לא נשארו חייבים והחל מיום ראשון (20.11) יפתח ערוץ ייעודי שאינו כרוך בתשלום, "כאן 11 K4" בערוץ 511, שם תוכלו להנות מצפייה באירועי המונדיאל באיכות של K4. זאת במקביל לשידורי המשחקים בערוץ 11 באיכות HD. השירות יתאפשר ללקוחות בעלי ממיר פרטנר TV ומסך טלוויזיה תומך K4. בנוסף, ניתן יהיה להקליט את הערוץ ולהשתמש בשירות CatchUp שמאפשר צפייה נדחית למשך שבעה ימים. שידורי הערוץ יסתיימו בתום משחקי גביע העולם בכדורגל.

צפייה מהנה!

חברת פרטנר- חבילות ומסלולים

eSIM

eSIM ישראל- סים וירטואלי מוטמע במכשיר

מה זה eSIM? רכיב אלקטרוני קטן, סים וירטואלי, שמוטמע בגוף המכשיר וחוסר את הצורך לפתוח מגירה. איך זה עובד, מה היתרונות של e SIM לעומת כרטיס פיזי,...

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר