דלג לתוכן

בזק - אינטרנט במהירות 200 מגה

ביולי 2020 אישר משרד התקשורת לבזק להתחיל לשווק אינטרנט במהירות עד 200 מגה. שיווק החבילות החדשות החל כמה חודשים אחרי וכעת הן משווקות בפריסה ארצית רחבה.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,


מערכת כמהזה? | יולי 2020 עדכון: דצמבר 2021

לאחר תקופת זמן ארוכה בה משרד התקשורת עיכב לחברת בזק את האישור לשווק אינטרנט במהירות 200 מגה, ביולי 2020 קיבלה החברה את האישור המיוחל והתחילה לשווק את המהירות החדשה כארבעה חודשים אחרי. נאמר אז שתקופת משבר הקורונה, בה הייתה עלייה משמעותית בהיקפי השימוש באינטרנט, היוותה זרז לאישור.

השדרוג של מהירות הגלישה ל-200 מגה לא דורש החלפה של נתב של בזק בבית הלקוחות מאחר ונתבי בזק תומכים גם בטכנולוגיה החדשה. רוב הנתבים של חברת פרטנר ושל חברת סלקום תומכים גם הם בטכנולוגיה ולא מצריכים החלפה.

כמה תעלה חבילת אינטרנט 200 מגה בבזק?

מחירי חבילות תשתית 200 מגה של בזק גבוהים מעט מחבילות 100 מגה אך עדיין מעט נמוכים מהמחירים בשוק של חבילות אינטרנט על סיבים אופטיים. בזק לא גובה תשלום גבוה יותר מספקיות האינטרנט עבור מהירות 200 מגה עפ"י דרישת משרד התקשורת.

האם השירות זמין בכל הארץ?

השירות כבר הותקן בארונות השירות של בזק ןהתחיל לעבוד ב-244 ישוביםויגיע עד ל-300 אלף בתי אב בכל רחבי הארץ בפריסה רחבה ממג'דל שמס ושלומי בצפון, ביישובי עוטף עזה ועד אילת בדרום, הן בערי המרכז והן בפריפריה.

הצטרפות לבזק

חבילות בזק אינטרנט ספק ותשתית

חבילות תשתית אינטרנט בזק