דלג לתוכן

פוסט מובייל | Post Mobile

שיתוף פעולה חדש של גולן טלקום ודואר ישראל - חבילות סלולר חדשות תחת המותג פוסט מובייל

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

05.07.20 

מותג חדש נולד- פוסט מובייל (Post Mobile), חבילות סלולר שיימכרו בסניפי דואר ישראל. בשיתוף פעולה עם גולן טלקום תוצע חבילה עם 11 ג'יגה גלישה, 3000 דקות, 3000 הודעות ו-60 דקות שיחה לחו"ל במחיר של 16 ש"ח לחודש. עלות כרטיס הסים- 19 שקלים ודמי חיבור חד פעמיים- 11.90 שקלים. החבילה היא ללא הגבלת זמן ויש לשים לב ולעקוב אחר הודעות החברה על כל שינוי בתנאי החבילה.

אם תרצו להרחיב את הגלישה, תוכלו לרכוש חבילת גלישה מתחדשת כאשר עלות כל ג'יגה נוסף היא 3.90 ש"ח, וניתן לבצע הרחבה זו עד 5 פעמים במחזור חיוב אחד. כמו כן ניתן לקחת חבילות גלישה שאינן מתחדשות: 2 ג'יגה ב-6.90 ש"ח לחודש או 5 ג'יגה ב-9.90 ש"ח לחודש.

עלויות נוספות: עלות תא קולי הינה 3.90 ש"ח לחודש, עלות הודעת MMS היא 60 אגורות. בחריגה מהחבילה תעלה כל הודעה 1 אג' וכל דקת שיחה 17.8 אג'. 
למשלמים בהוראת קבע יתווספו 15 שקלים - דמי טיפול חד פעמיים וחיוב כרטיס אשראי בינלאומי זר יעלה 30 שקלים נוספים.

את ההרשמה לחבילה של פוסט מובייל ניתן לעשות בסניפי דואר ישראל (בכ-90 סניפים בשלב זה). בעת ההרשמה בסניף הדואר יקבל הלקוח את כרטיס הסים ולאחר מכן יצור איתו קשר נציג גולן טלקום לצורך ניוד והפעלת הקו. התנהלות שוטפת של חשבוניות ושירות לקוחות יהיו מול גולן טלקום.

*מחירים מעודכנים נכון ליולי 2020

חברת דואר ישראל בחרה בגולן טלקום לאחר שקיימה מכרז בין חברות הסלולר.

יש כיום כמה חברות נוספות שמציעות מחירים מוזלים עבור חבילות סלולר עם נפחי גלישה דומים, תוכלו לראות אותם כאן: חבילות סלולר זולות

הצטרפות לחבילת סלולר

תגובות