דלג לתוכן

איכות האזנה HiFi של DEEZER

סטרימיניג באיכות של CD: הפיצ'ר הנחשק של דיזר לאניני הסאונד משדרג את חווית ההאזנה במסלול הפרימיום HiFi DEEZER.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

יוני 2018

קצת הסברים ורקע על איכות השמע HIFI - High fidelity, לטובת אלו שלא ממש "שוחים בחומר".. כאשר אתם מאזינים למוזיקה בשירות סטרימינג, מתבצעת דחיסת נתונים של הקובץ על מנת שיהיה ניתן להעבירו בקלות ברשת האינטרנט כמו שקורה בדחיסת מוזיקה לקובץ (MP3). דחיסה זו גורמת לאיבוד חלק מהצלילים וגורעת מאיכות הסאונד. לעומת זאת, כאשר אתם מאזינים למוזיקה הבוקעת מ- CD, כל הצלילים והמנעד המוזיקלי באים לידי ביטוי, בדיוק כמו בביצוע המקורי של השיר. שירות Deezer HiFi, מצליח להזרים קבצי מדיה ב- Bit/44.1 kHz באיכות FLAC והתוצאה: העברת קובץ מוזיקה המכיל את כל הרבדים המוזיקליים המקוריים, כך שניתן לשמוע כל פרט וצליל בשיר -  פי 5 מאיכות של קובץ MP3!

למנויים במסלול דיזר ‏‏HiFi, גישה למסלולי HIFI ב-180 מדינות והמסלול כולל בנוסף את הפיצ'רים הבאים:
● Flow - התאמת מוזיקה אישית בהתאם להרגלי האזנה והצלבת טעמים מוזיקליים שונים, בתבנית קרוסלה המאפשרת בחירה בין מספר סוגי המלצות ורצועות השמעה. 
● האזנה נטולת פרסומות.
● גישה מלאה לכל הקטגוריות: אלבומים, אומנים, פלייליסטים, ז'אנרים ומיקסים.

לאחרונה הציעה דיזר למנויים במסלול "דיזר‏ HiFi" ליהנות מהפיצ'ר הנחשק הזה גם על גבי הרמקולים האלחוטיים והסאונד בר של חברת סמסונג וליהנות מחווית האזנה מושלמת.

פיצ'ר נוסף של דיזר אשר הושק לאחרונה הוא SongCatcher למשתמשי Android -  זיהוי מוזיקה ושירים המתנגנים בטווח שמיעה של הנייד.