דלג לתוכן

בזק מרחיבה שירות גלישה חינמית ברחבי העולם

בזק מרחיבה את שירות Bezeq Free Wifi ומאפשרת גלישה חינם בלמעלה מ- 61 מיליון נקודות WiFi מוצפנות ביותר מ- 120 מדינות

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

שירות גלישה חינם של בזק

12.7.2017

***השירות הסתיים וחדל לפעול בתאריך ה-1/9/2018***

בזק מרחיבה את שירות Bezeq Free Wifi ומאפשרת גלישה חינם בלמעלה מ- 61 מיליון נקודות WiFi מוצפנות ביותר מ- 120 מדינות. בנוסף, שודרגה האפליקציה וכעת מציעה גם גלישה חינם בכ-300 מטוסים ו-800 רכבות ברחבי העולם, בתי מלון, שדות תעופה ומרכזים מסחריים. השירות ניתן ללקוחות האינטרנט של בזק בלבד אשר יוכלו להתחבר ל Hot Spot באופן אוטומטי מבלי לחפש רשתות, להזין סיסמה ולשלם. לקוחות האינטרנט של בזק אשר ירצו להשתמש בשירות ה Bezeq Free Wifi יורידו את האפליקציה לסמארטפון או הטאבלט שלהם ובכך יקבלו את השירות בחינם.

בין חברות התעופה בהן מתאפשר השירות נמצאות: לופטהנזה, דלתא, אמריקן איירליינס, KLM, וירג'ין אטלנטיק, אוסטריאן ועוד, מדובר בטיסות בינלאומיות בלבד. לגבי טיסות פנימיות, השירות ניתן בארצות הברית ובקנדה על ידי חברות התעופה דלתא, יונייטד, וירג'ין אמריקה, אלסקה איירליינס ואייר קנדה.
האפליקציה אינה פעילה בטיסות אל על (שכרגע מריצה פיילוט בחינם ללקוחותיה), חברת טורקיש (מספקת WIFI חינם לנוסעיה) ואינה פעילה בטיסות פנימיות בתאילנד, הודו, ודרום אמריקה ולא בטיסות פנימיות באירופה.

את השירות החדש מספקת בזק בשיתוף פעולה עם חברת iPass שלה רשת וירטואלית של נקודות גלישה בפריסה עולמית, המתעדכנת ומתרחבת בכל עת. הרשת מציעה נקודות גלישה חמות במקומות מרכזיים ביעדים רבים ברחבי הגלובוס כגון ניו יורק, לוס אנג'לס, לאס ווגאס, פריז, לונדון, ברלין, אמסטרדם, ברצלונה, מדריד, יוון, טורקיה, תאילנד ועוד רבים אחרים.

מחברת בזק נמסר כי "את הנקודות החמות ניתן למצוא באזורים ציבוריים כמו שדות תעופה, רשתות ציבוריות, מרכזי תיירות, בתי עסק וכדומה. מדובר ברשת Online המתעדכנת בזמן אמת, כך שמספר נקודות הגלישה גדל כל העת. לקוח בזק המבקש ליהנות מהשירות צריך להוריד את אפליקציית Bezeq Free WiFi ולהזדהות כלקוח בזק. לקוחות שכבר הורידו את האפליקציה בעבר ידרשו כעת רק לעדכן גרסה. השירות קיים בגרסת אנדרואיד ו-iOS".
גיל רוזן, סמנכ"ל השיווק והחדשנות בבזק, "זהו מהלך אסטרטגי הממנף את התשתית הקיימת ומאפשר ללקוח ליהנות מאותם השירותים שהוא מקבל בבית גם כשהוא נמצא מחוצה לו ואפילו בחו"ל. התפיסה המנחה אותנו במהלך זה, כמו במהלכים עתידיים, היא לאפשר ללקוח בזק לקחת איתו את השירות מהבית לכל מקום".
השירות נותן פתרון של גלישה לטסים לחו"ל, במקום רכישה של חבילות גלישה ייעודית. מסקר שבזק ערכה עולה כי 65% מהטסים לחו"ל מוותרים על רכישה של חבילת גלישה ומשתמשים רק ב-WiFi בחינם במידה וזמין.

המהלך הוא בעצם השלמה לשירות שהשיקה בזק לפני כחמש שנים המאפשר גלישה אלחוטית בתמורה לשיתוף מאובטח של הרשת הביתית של הלקוח.

על מנת ליהנות מהשירות החדש, על הלקוח להוריד את האפליקציה הייעודית ולהזדהות כלקוח בזק. לקוח אשר כבר הוריד את האפליקציה בעבר יידרש רק לעדכנה.

בזק מסלולי אינטרנט

הצטרפות לבזק

תגובות