דלג לתוכן

בזק משדרגת את מהירות הגלישה בחינם ללקוחותיה

החל מ-21.3.16 בזק יוצאת במבצע חדש בו היא מציעה ללקוחותיה לשדרג את מהירות הגלישה למהירות הבאה (עד 100 מגה) ללא תשלום למשך שנה.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

20.3.2016

לקראת ההשקה של רשת הסיבים האופטיים ובכדי שהמעבר לקצבי גלישה גבוהים יהיה חלק, השיקה בזק נתב אלחוטי חדש Fiber ready. הנתב החדש עובד בטכנולוגיית AC שמהירות הגלישה בה גבוהה עד פי 3 מהטכנולוגיה הקיימת, מאפשר גלישה במהירות של עד 1.6 גיגה ומאפשר חיבור לשתי רשתות בתדרים נפרדים בו זמנית.
גיל רוזן, סמנכ"ל השיווק והחדשנות בבזק, אמר כי, "באמצעות מהלך זה בזק תעביר כמה שיותר לקוחות לקצבי גלישה גבוהים, ובמקביל תשדרג את הציוד בבתי הלקוחות לציוד Fiber Ready, המתאים לגלישה בקצבים אולטרה מהירים".

השדרוג החינמי יכול להתבצע רק ממהירות גלישה של 15 מגה ל-40 מגה וממהירות של 40 מגה ל-100 מגה (שדרוג של יותר ממהירות אחת כרוך בתשלום).

לקוחות אשר ישדרגו את מהירות הגלישה מ-15 ל-40 מגה יצטרכו אולי להחליף את הנתב הביתי. נתבים ניתנים ללקוחות בשכירות והשדרוג ללא תוספת עלות. בנוסף, על הלקוחות לשדרג גם את מהירות הגלישה אצל ספקית האינטרנט.

עדכון - ספקיות האינטרנט 018 אקספון ו-012 סמייל הודיעו כי הן מצטרפות למהלך של בזק וישדרגו ללא עלות למשך שנה את מהירות הגלישה למשדרגי מהירות התשתית.

לשדרוג מהירות הגלישה באתר בזק לחצו כאן

בזק תשתית אינטרנט

תגובות