דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  תקשורת

עוברים דירה? כך תשלמו פחות על תקשורת

nana10 ו"כמהזה?" ריכזו עבורכם את הטיפים ואת המבצעים בתחום התקשורת לעוברים דירה.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

 

עוברים דירה? כך תשלמו פחות על תקשורת 

8/7/11, טל דומב, nana10 ו"כמהזה?"

לכתבה עדכנית על מעבר דירה עם חברות התקשורת, לחצו כאן

חברות התקשורת נערכות לקראת תקופת הקיץ העמוסה במעברי דירה וחלקן אף מציעות הטבות • החל מחודש ראשון חינם ועד להנחות של כוס קפה ופיצה: מה כדאי לדעת לפני שמתקשרים למוקד השירות?

החלטתם לעבור דירה, ארזתם הכל, הזמנתם הובלה ואוטוטו אתם בבית החדש? אל תשכחו שעליכם להעביר גם את שירותי התקשורת שלכם. חברות התקשורת נערכות לקראת תקופת הקיץ העמוסה במעברי דירה וחלקן אף מציעות הטבות, החל מחודש ראשון חינם ועד להנחות של כוס קפה ופיצה. שימו לב כי רצוי ליידע את החברות לפחות שבועיים מראש.

אתר "כמהזה?" www.kamaze.co.il האתר להשוואת מחירי תקשורת בישראל ריכז עבורנו את הטיפים ואת המבצעים בתחום התקשורת לעוברים דירה.

טלפון קווי - הוט, בזק מעבר דירה

 

מבין מפעילות הטלפון הקווי (בזק, הוט, 013 נטוויזי'ן, 012 סמייל, בזק בינלאומי ואורנג') רק בזק ו-HOT דורשות הזמנת טכנאי לשם התקנת קו טלפון בבית החדש. ארבעת החברות האחרות פועלות על קו האינטרנט שלכם ולכן כל שעליכם לעשות בעניין הוא לעדכן את החברות בשינוי הכתובת למשלוח החשבונית.

אינטרנט - מעבר דירה הוט, בזק

 

 תחום האינטרנט מחולק לשניים, לספק ולתשתית. את תשתית האינטרנט מספקות HOT ובזק שהוזכרו לעיל אשר דורשות הזמנת טכנאי. בתחום הספקיות נמצאות שבע  חברות עיקריות (בזק בינלאומי, 013 נטוויז'ן, 012 סמייל, 018 אקספון, אינטרנט רימון, טריפל סי ואורנג') אשר יש לידע אותן במעבר הדירה לשם שליחת החשבונית. ייתכן שלאחר התקנת תשתית האינטרנט מחדש תצטרכו לבקש מנציג השירות של הספקית שיחבר אתכם מחדש לשירות.

טלוויזיה - מעבר דירה יס, הוט

 

ל-HOT ו-yes מומלץ להודיע לפחות שבועיים מראש על מעבר הדירה על מנת שטכנאי יוכל להגיע כבר ביום המעבר. שימו לב שבעת ההתקנה חשוב שיהיה בבית מבוגר אחראי (מעל גיל 18), חיבור לחשמל ומספר טלוויזיות בהתאם למספר הממירים שתרצו.

עיתונים

 

כדאי לעדכן מבעוד מועד את ספק העיתונים שלכם במעבר הדירה, בכתובת ובתאריך. זאת כמובן על מנת שתמשיכו לקבל את העיתון האהוב עליכם בזמן ולא תשאירו אותו מתנה לדיירים החדשים שייכנסו במקומכם.

טלפון סלולרי

 

זכרו לעדכן את חברת הסלולר בה אתם מנויים בכתובת החדשה על מנת שתמשיכו לקבל חשבוניות בזמן ותוכלו לעקוב אחר החיובים.

המבצעים לעוברים דירה

 

החברות שמציעות מבצעים והטבות הן החברות שדורשות התקנה בבית החדש. כולן מציעות את ההתקנה בעת המעבר בחינם (בהתאם לציוד הקיים), ולהלן פירוט שאר הטבות:

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  תקשורת

תגובות