דלג לתוכן

חברות בתחום אבטחה ומיגון

עוד מידע על מוקדי אבטחה ומיגון

מערכות אזעקה לבית - מוקד אבטחה ומיגון

מערכת אזעקה קווית שחוצבים בקיר או מערכת אלחוטית מתקדמת - מי צריך אזעקה לבית, למה כדאי להוסיף התקנת מצלמות אבטחה, ואיך מוקד אבטחה יכול להציל את הרכוש...

מוקדי אבטחה ומיגון: שאלות ותשובות

למה נועדו מוקדי אבטחה ומיגון?

מוקדי אבטחה ומיגון הוקמו כדי לחזק את רמת האבטחה שניתן להשיג בשמירה על בתים פרטיים ועסקים. כך, תוכלו לסמוך לא רק על מערכות האזעקה שמותקנות במקום שלכם, אלא גם על מוקד אבטחה שמפעיל נציגים 24/7 ומספק מענה בכל שעה במידת הצורך. קיימות חברות שונות של מוקדי אבטחה כמו לדוגמה: צוות 3, מוקד אמון, G1 ועוד.

מי מתפעל את מוקד אבטחה ומיגון?

הצוותים אשר עובדים במוקדי אבטחה ומיגון נבחרים בקפידה רבה ועוברים הכשרה קפדנית בנושא כדי לתת לאנשים פרטיים ולעסקים את השמירה הטובה ביותר והמענה המתאים. כל מערכת אזעקה ומיגון ניתן לחבר למוקד אבטחה שנותן מענה ברגע של התרעה מהמערכת. מלבד לנציגים שמתפעלים את המוקדים, מוקדי האבטחה מפעילים גם סיירים ופועלים בתיאום עם משטרת ישראל והרשויות.

אני מעוניין בלאבטח את ביתי הפרטי, איזה מערכות אזעקה או אמצעי מיגון כדאי להתקין?

מערכת אבטחה לבית הוא נושא חשוב. שני סוגים עיקריים של מערכות אזעקה לבית הם: מערבת קווית ומערכת אלחוטית. לדירות שעוברות שיפוצים או לדירות שנבנות כדאי לשקול להטמיע מערכת קווית, אך לדירות קיימות ניתן לחבר מערכת אזעקה אלחוטית. בנוסף, אמצעי מיגון הקשורים למערכת האזעקה הביתית הם: מצלמות אבטחה במעגל סגור, חיישני הצפה, חיישני בקרת טמפרטורה, חיישנים לווילון, חיישן אקוסטי ועוד. כדי לדעת מה כדאי להתקין מומלץ להיפגש עם יועץ מיגון שיספק את כל התשובות וכל הפתרונות לסביבה מוגנת ובטוחה.