דלג לתוכן
טריפל סי טלוויזיה- SMART חבילות ומבצעים

טריפל סי טלוויזיה- SMART חבילות ומבצעים

טריפל סי מציעה צפייה ישירה באמצעות אפליקציית סמארט: בטלוויזיה, בטאבלט ובסלולר. התכנים יכללו את ערוצי עידן פלוס, ערוצים בינלאומיים, ערוצים בשפות רוסית וערבית וספריית VOD של סרטים וסדרות.

טריפל SMART טריפל סי

כל מה שצריך לדעת על SMART - הטלוויזיה של טריפל סי

מכירת השירות הופסקה והפעילות תיסגר ב-31.10.18

מה זה סמארט?

מדובר בשירות צפייה בשידורי VOD וערוצים חיים על גבי האינטרנט (OTT), המבוסס על הטכנולוגיה של החברה ונמכר על ידי טריפל סי תחת המותג סמארט.

האם השירות דורש ממיר?

בעלי טלוויזיות רגילות יכולים להשכיר ממיר מהחברה, השירות פועל במכשירים כגון: טלוויזיה, סלולרי וטאבלט, אשר יש להם גישה לרשת האינטרנט.

בכמה מכשירים ניתן לצפות במקביל?

ניתן לצפות בתכני החברה בכל זמן ובכל מקום בעד 5 מכשירים במקביל (בטריפל ייתכנו תנאים שונים).

האם יש אפשרות להקליט תוכן?

אין צורך להקליט תוכן. כל הערוצים מוקלטים 24/7 עד שבוע אחורה. ניתן להיכנס למדריך השידורים בכל זמן נתון ולבחור בכל תוכנית ששודרה במהלך השבוע האחרון ולצפות בה שוב.

באיזה תוכן ניתן לצפות במסגרת המנוי?

ערוצי עידן פלוס, ערוצים בינלאומיים וערוצים בשפות זרות. בנוסף, מוצעת ספריית VOD עם סדרות ישראליות תכניות מדע וטבע, תכנים עשירים לילדים וסרטים לכל המשפחה.

איזה ערוצים מוצעים לצפייה?

ערוצים לדוגמא: ויוה, ויוה+, בוליווד, ערוצי לייף סטייל של Ella, ערוצי Nat Geo ו– Nat Geo Wild, ערוץ ג'וניור, ערוץ הכוכבים, בית + וערוץ ההופעות החיות הראשון מסוגו בעולם, ערוצי מוזיקה של stingray ועוד.

איזה תוכן קיים בספריית ה-VOD?

מגוון רחב של תוכניות רשת וקשת, תוכניות מדע, טבע ולייף סטייל ותכנים עשירים לילדים – קלטות של כוכבים הילדים, סדרות ג'וניור וכו'.

לאיזה חבילות ניתן להצטרף?

  • חבילת הטלוויזיה של טריפל סי - SMART
  • חבילת הטריפל של טריפל סי - סמארט-טלוויזיה, ספק+תשתית אינטרנט

טלוויזיה טריפל סי חוות דעת, ביקורת והמלצות