דלג לתוכן

למה מומלץ להשוות מחירים לפני צביעת הדירה שלכם?

נמאס לכם לראות את הדירה שלכם כפי שהיא? רוצים לשנות ולחדש בלי להוציא הרבה כסף על ריהוט חדש? צביעת הדירה היא הפתרון עבורכם! צבע מכניס חיים, חידוש ורעננות לכל בית, וגם מאפשר יצירתיות רבה. אתם יכולים לבחור מאינסוף אפשרויות ולהביע את עצמכם בצביעה ייחודית ומעניינת, כך שיהיה לכם כיף לחזור הביתה כל יום וגם לתת לאורחים להתפעל.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

מה צובעים?

קודם כל יש לקבל כמה החלטות בסיסיות. האם צובעים את כל הדירה או רק חלק מהחדרים? האם רוצים לצבוע גם את התקרות? האם הצביעה היא בסיסית, קירות לבנים וחלקים, או שרוצים לבצע עיצוב ולהשתמש בצביעה יצירתית כדי ליצור מרחבים ייחודיים וצבעוניים בדירה? מהו מצב הקירות, האם נדרשים תיקונים לפני תחילת הצביעה? התשובות לשאלות אלו יתנו אומדן לגבי היקף הצביעה הנדרשת ואז יהיה אפשר להתחיל לבדוק אילו סוגי צבעים מתאימים, לבחור שילובי צבעים, ולהתחיל לתכנן מה לצבוע ואיך.

כדאי להגיע להסכמות לפני שמתחילים את הצביעה כדי לא לתקן אחר כך או לשנות תוך כדי התהליך.

השוואת מחירים באינטרנט

מחיר צביעת הדירה מושפע מגודל הדירה וכמות החדרים והקירות לצבוע (כמה מ"ר), סוג הצבע הנבחר ומה מצב הקירות. יש אינסוף אפשרויות ולפיהן גם טווח מחירים גדול מאוד ולכן כדאי לבצע השוואת מחירים. אם צובעים לבד, לבדוק עלויות צבע וציוד צביעה. אם רוצים להיעזר בשירותים מקצועיים, כל המידע נגיש באינטרנט. כדאי להיכנס לאתרים כמו "המקצוענים" או "מידרג" בהם מדורגים בעלי מקצוע, לקרוא המלצות ולהשוות מחירים.

לבחור בעל מקצוע שיהיה קשוב לרצונותיכם לגבי איך תיראה הדירה הצבועה, איכותי, מקצועי ושמציע מחיר טוב. מומלץ להתקשר לשמוע לפחות שתיים או שלוש הצעות מחיר לצורך ההשוואה. לקחת בחשבון שצביעה לקראת חגים היא יקרה יותר כי הביקוש עולה, ואם זהו צבע עצמאי או רשת צבעים בפריסה רחבה שאולי יותר זמינה וזולה.

טיפים לצביעה עצמית

אם החלטתם לצבוע לבדכם, התייחסו למשימה זו ברצינות רבה ובצעו הכנות בהתאם. לפני תחילת צביעת הדירה צריך להכין את הקירות, לסתום חורים ולמלא אותם, להחליק את הקירות, לכסות את הרהיטים ואת המשקופים, ולרכוש את כל ציוד הצביעה הנדרש. כמו כן לפנות זמן לתהליך, להכין סולם ולצפות בסרטונים איך נכון להשתמש ברולר ובמברשות, איך נכון לערבב צבע ולאחסן אותו ואת המברשות בין ימי הצביעה כדי שיישמרו במצב טוב להמשך.

נכתב בשיתוף אתר https://www.home-painting.co.il/