דלג לתוכן

WeCom מותג הסלולר we4G במיתוג ושם חדש

מפעילת הסלולר we4G החליפה את שמה כחלק מהעברת השליטה ומיתוג מחדש, ומעתה תיקרא wecom. האם המחירים הנמוכים ונפחי הגלישה הגבוהים יישמרו גם תחת השם החדש? ואיזה הצעות תציע למצטרפים חדשים לחברה?

3 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

20.6.2022

כחלק מהמיתוג החדש הודיעה חברת הסלולר We4G, כי מעתה תיקרא החברה באופן רשמי - wecom. 

יוני 2022

חברת הסלולר we4G בדרך למיתוג מחדש שכחלק ממנו תחליף גם את שמה. החברה מוכרת בפרסומות שלה שמבטיחות מחיר לכל החיים, בניגוד לחברות סלולר אחרות שמעלות את המחירים או משנות את החבילה לאחר שנה או שנתיים. 

מי זו חברת הסלולר we4G

המותג we4G פועל בישראל החל משנת 2018, אז הושק על ידי חברת אקספון. המותג נחשב למפעיל הסלולרי השישי מבין המפעילים שאינם וירטואליים. עם השנים הלכה ונשחקה הרווחיות של מפעילי הסלולר, ולחשוב בימינו על המחירים של שנות ה-90 והעשור הראשון של שנות ה-2000 זה דבר ממש בלתי נתפס. אקספון, באמצעות המותג we4G, נתנה תחרות חזקה במיוחד על קטגוריית המחיר, גם מבחינת גובהו, גם מבחינת מה הצרכניות והצרכנים מקבלים עבורו בעיקר בנפח הגלישה, וגם על כך שהמחיר מובטח לכל החיים, ללא עליות לאחר תקופה מסוימת עבור לקוחות קיימים. 

לאחרונה נמכרה השליטה בחברת אקספון לקרן כלירמרק ואיש העסקים יריב לרנר, והבעלים החדשים מעוניינים במיתוג מחדש. עדיין לא ידוע אם יוצעו חבילות חדשות ואם החברה המתחדשת תמשיך להציע חבילות במחיר לכל החיים. 

למה החברה החליטה לשנות את השם במסגרת מיתוג מחדש

בדיוק כמו שבית הקפה האהוב עליכם עובר לידיים חדשות ומקבל את פניכם עם שלט ״חזרנו תחת הנהלה חדשה״ בעיצוב חדש ועם תפריט חדש, כך גם מעבר של חברת סלולר להנהלה חדשה זו הזדמנות מצוינת להתרענן ולהתחדש. we4G נבדלת מרוב חברות הסלולר בכך שהסלולר עדיין נמצא בחזית הפעילות שלה. החברות האחרות מציעות שירותי טלוויזיה, אינטרנט כולל פייבר במהירויות אדירות, טלפונים נייחים, ואפשרויות להציע באנדלים וטריפלים.

we4G נהנית מהזדמנות להתבלט על פני החברות האחרות בכך שהשוק הסלולרי הוא הדבר שהכי מעניין אותה, אך עדיין לא ידוע האם החברה תפנה לאפיקים נוספים או לא, משום שההנהלה החדשה עדיין לא פרסמה את תוכניותיה. 

בבורסת השמות אחד ההימורים שנחשבים לבטוחים הוא ששם החברה החדש יהיה We Mobile (we מובייל) או משהו דומה, אך היום התברר ששמה החדש יהיה: wecom. השם החדש, ללא ה-4G שהפך ללא רלוונטי עם פריסת דור 5 שהולך ותופס נפח רחב יותר ויותר בקרב הלקוחות, והדור הרביעי כבר לא נחשב למתקדם שיש לפרסמו בשם החברה. 

אילו יתרונות יש ל-we4G

לשירות הסלולרי של חברת we 4G לא מעט יתרונות. ראשית, מדובר במחירים נמוכים במיוחד עבור חבילות עם נפחי גלישה גבוהים מאוד. אולם לא רק המחיר של שירות הסלולר והאינטרנט הסלולרי של החברה משתלמים, אלא גם ברורים ופשוטים להבנה. החבילות בנויות על פי ארבעה מדרגים כשהרכיבים של כל אחת מהן ברורים, ולא צריך להתאמץ ולפענח על מה משלמים. את הסים מקבלים הביתה עם שליח, וכשאתם לקוחות ותיקים אתם לרוב לא צריכים לחשוש מעליית מחירים. יש חבילה טובה יותר? אפשר לעבור אונליין דרך האתר בתשלום נמוך יחסית. עכשיו השאלה מה יקרה ואילו יתרונות יישמרו לחברה לאחר המיתוג מחדש והחלפת השם. 

חבילות we4G / we mobile