דלג לתוכן

הולו | Hulu

חברת הסטרימינג הפופולרית - מציעה מעל 50 ערוצים בהזרמה חיה, וביניהם הערוצים הגדולים בארה"ב כמו CNN, ESPN, AMC, FOX, CBS, NBC, לצד FX, Cartoon Network, National Geographic, ועוד.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

דצמבר 2019

חברת הסטרימינג הולו (Hulu) מציעה מעל 50 ערוצים בהזרמה חיה, בין הערוצים המשודרים בארה"ב נמצאים לדוגמא: CNN ESPN, AMC, FOX, CBS, NBC, FX, Cartoon Network, National Geographic. חברת Hulu מציעה גם VOD עשיר בסדרות וסרטים כמו: "סיפורה של שפחה", "הדיילי שואו", "הקולבר ריפור", "בטלסטאר גלקטיקה", "משפחת סימפסון", "עצמות", "האוס", "משפחה בהפרעה", "נמלטים", "איש משפחה", "המשרד", "סאטרדיי נייט לייב" ו- "פילדלפיה זורחת". מלבד זאת הולו מציעה אחסון בענן (DVR) להקלטה של עד 50 שעות. ניתן לצפות בערוצים החיים דרך האפליקציה למכשירים ניידים, כמו גם דרך Xbox One או Apple TV וטלוויזיות חכמות. להולו יש מנוי שמאפשר צפייה בסדרות דרך הדפדפן עם הפסקות פרסומות, מנוי פרימיום שמאפשר צפייה באפליקציה ללא כל פרסומות (מלבד בתחילת וסיום התכנית) וגם מסלול חדש, מנוי הכולל Live TV, שידורים ישירים של אירועי ספורט, חדשות בידור ועוד.

האם זמין בישראל? כרגע לא

מחיר: 5.99 דולר לחודש למסלול רגיל עם פרסומות, 11.99 דולר לחודש למסלול בלי פרסומות, 54.99 דולר לחודש למסלול הולו + Live TV (שבוע ראשון חינם)

הטבות: חודש ראשון חינם למסלול הרגיל ולמסלול בלי הפרסומות, שבוע ראשון חינם על מסלול Live TV 

תגובות