דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר

אורנג': 84 שקל לחודש - רק לתושבי הדרום

לקוח גילה שהמבצע הנוכחי של אורנג', 84 שקל לחודש במסלול "ללא הגבלה", תקף רק לתושבי הדרום. הסיבה לכך, לפי פרטנר, היא "פעילות שיווק גיאוגרפית".

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

אורנג': 84 שקל לחודש - רק לתושבי הדרום

מירב קריסטל, 5.5.13, ynet בשיתוף "כמה זה?"

לקוח גילה שהמבצע הנוכחי של אורנג', 84 שקל לחודש במסלול "ללא הגבלה", תקף רק לתושבי הדרום. הסיבה לכך, לפי פרטנר, היא "פעילות שיווק גיאוגרפית". מבצעים דומים הוצעו לאחרונה גם לתושבי חיפה, מודיעין, פ"ת, רחובות וראשל"צ.

חברת פרטנר החלה להציע מבצעים ברשת אורנג' לפי אזורים גיאוגרפיים: לקוח גילה שבחברת הסלולר מציעים לכלל הלקוחות תוכנית הכוללת שיחות, הודעת SMS ו-MMS ללא הגבלה וגלישה בנפח 1 ג'יגה (עם האטת מהירות בתום הניצול) ב-135 שקל לחודש, בעוד שלתושבי הדרום מציעים מסלול שיחות והודעות SMS ו-MMS ללא הגבלה + 2 ג'יגה גלישה ב-84 שקל לחודש.

בשירות הלקוחות של אורנג', אמרו לאתר השוואות המחירים "כמהזה?" שאכן מוצעת כרגע תוכנית לתושבי הדרום בלבד. "היתה לנו חבילה לתושבי הצפון לפני שלושה חודשים. גם לתושבי המרכז הצענו מבצע. כל פעם יש מבצע אחר, אז אם את תושבת הצפון, המבצע הנוכחי לא רלוונטי לך".

המסלול לתושבי דרום הארץ, כולל תשלום של 109 שקל לחודש + הטבה של 25 שקל לחצי השנה הראשונה, כך שבמשך 6 חודשים ישלמו הדרומיים שישתתפו במבצע 84 שקל בחודש ואחרי זה 109 שקל לחודש.

ואיך יודעים בפרטנר שהמתקשר לשירות המכירות של החברה גר באזור הדרום? שני נציגים בשירות המכירות, כלל לא הציעו את המבצע מיוזמתם למתקשרים ואישרו את קיומו רק אחרי שנשאלו עליו. אחד הנציגים הסביר שהזיהוי של הלקוח כתושב דרום הארץ, ייעשה לפי הכתובת למשלוח החשבונית. אחרי שפנינו לפרטנר לבקשת תגובה, הנציגים החלו לברר כתובות של מתעניינים - מיוזמתם. נציגה שלישית כבר שאלה את אחד המתעניינים, מהיכן הוא בארץ - והציעה לו את המבצע כשאמר לה שהוא מהדרום.

וכמה זמן יארך המבצע הזה? לא ברור. נציג שירות אמר למתקשרים ביום חמישי שאין לו מושג עד מתי יוצע המבצע. הבוקר אמרו למתקשרים שהמבצע יוצע ללקוחות בימים הקרובים".

מפרטנר נמסר בתגובה: "מדובר בפעילויות גאוגרפיות הנערכות ברחבי הארץ, ללקוחות קיימים וללקוחות חדשים, אשר התקיימו לאחרונה בחיפה, מודיעין, פתח תקווה, רחובות, ראשון לציון וכעת באזור הדרום".

 

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר

תגובות