דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  עיתונים ומגזינים

מגזינים להורים

אתם זוג לפני לידה? או אולי מחפשים מתנה מקורית לחברים? אתר "כמהזה?" אסף בשבילכם את כל הפרטים והמחירים של המגזינים העוסקים בהורות ומשפחה בישראל.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

מגזינים להורים

ספטמבר 2014, "כמהזה?"

אם אתם זוג לפני לידה או אחרי לידה, או אם יש לכם חברים בסטטוס הזה ואתם חושבים על מתנה מקורית- כדאי להכיר את מגזיני ההורים הקיימים היום בישראל. אתר "כמהזה?" אסף את כל הפרטים והמחירים של המגזינים העוסקים בהורות ומשפחה, כדי לעזור לכם לבחור.

בשוק קיימים היום שלושה מגזינים העוסקים בהורות ומשפחה.  הירחון הוותיק "הורים וילדים", המגזין MAMA המיועד להורים מהמגזר הרוסי והמגזין "להיות הורים". כמו כן המגזין "לאשה" מכיל הרבה מדורים שקשורים לנושא.  על "לאשה" ומגזינים נוספים לנשים, תוכלו למצוא מידע בסקירת "מגזינים לנשים".

אז איך תבחרו מגזין? כל המגזינים הינם ירחונים, כלומר יוצאים אחת לחודש, כולם מיועדים להורים שבדרך ולהורים לילדים עד גיל 6. מבחינת תכנים- התכנים דומים בכל המגזינים, נוגעים בעניינים הקשורים להריון, ללידה ולמשפחה, כולל כתבות ותחקירים בנושאים הבאים: הורות נכונה, התפתחות הילד, פסיכולוגיה, חינוך, בריאות, תזונה, קריירה ועוד. עוד מכילים המגזינים טורים אישיים, סיפורים והפעלות לתינוקות וילדים.

המגזינים נבדלים זה מזה בעובי ובסגנון כתיבה, והבחירה תתבסס בעיקר על טעמכם האישי, לכן, ניתן לבקש מהחברות לקבל מגזין לדוגמא, כדי להחליט במה לבחור, לא תמיד הן מאפשרות התנסות כזו, אבל מומלץ לנסות.

על מנת שתוכלו להשוות את המחירים ביתר נוחות, אספנו את כל המחירים בטבלה מטה, שימו לב, ברב המקרים מוצעת הנחה למתחייבים לתקופת זמן ממושכת, אין זה אומר שהתחייבות לתקופה ממושכת היא נכונה- יתכן שאחרי שנה כבר תמצו את העניין, ותמשיכו לשלם בגלל ההתחייבות- ככה שלא תמיד מה שנראה זול יותר הוא אכן זול יותר.

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  עיתונים ומגזינים

תגובות