דיאטה

דיאטה- כל מה שצריך לדעת לפני שמתחילים: איזה סוגי דיאטות יש היום, כמה הן עולות ואיך לבחור את הדיאטה המתאימה ביותר? דיאטת לורן, My Bio, השף הבריא, MyGenes, חלי ממן, שומרי משקל, Day two, אברהמסון, סיוון אופיר, ילנה מלישבה, חצי שירה, דיאטת Feel, דיאטה קלאב, אולגה רז ועוד
רוצה לקבל ייעוץ לתוכנית דיאטה?

דיאטה ותזונה נכונה

Actions
דיאטות ושיטות הרזיה
אנשים רבים חיים עם עודף משקל ואף סובלים מהשמנת יתר, אולם תהליך של ירידה במשקל הוא מסע לא פשוט שדורש הרבה אנרגיות, התמדה והשקעה. זהו תהליך אשר מלווה רבים מאיתנו לאורך חלק נכבד מהחיים. כאשר מחליטים להתחיל דיאטה חדשה יש לזכור כי לכל אדם תתאים דיאטה שונה. מומלץ מאוד לבחון את האפשרויות הרבות שמוצעות בשוק הדיאטות, להבין מה המשמעות של כל אחת מהן, איך היא תשפיע על אורח החיים ולבחור את הדיאטה שהכי תתאים לכם! אצלנו בכמהזה בריאות יסקרו חברות הדיאטות השונות: שומרי משקל, דיאטת דש, השף הבריא, Day Two, ,My Bio, דיאטת לורן, דיאטה קלאב, חלי ממן, MyGenes, דיאטת Feel, אולגה רז, ילנה מלישבה, סיוון אופיר, חצי שירה ועוד.
רוצה לקבל ייעוץ לתוכנית דיאטה?
loading
השוואת גמילה מסוכר

גמילה מסוכר

מידע נוסף על דיאטות

עוד בדיאטה

Actions
דיאטה ותזונה נכונה
איך לרדת במשקל? אם אתם מחפשים מידע על קבוצת דיאטה, על תוכנית הרזיה או תוכנית דיאטה מסוימת לפני שאתם מחליטים אם לבחור בה- הגעתם למקום הנכון!
אספנו מידע על כל הדיאטות המובילות בישראל: השף הבריא, שומרי משקל, סיוון אופיר, חלי ממן, דיאטת לורן, DayTwo, דיאטת Feel, אולגה רז, דיאטה קלאב, ילנה מלישבה, MyGenes, MyBio, דנובה די אן איי ועוד. כל המידע על קבוצות דיאטה, על תזונה נכונה ועל תוכניות ההרזיה לרדת במשקל השונות המוצעות היום בישראל, במקום אחד - אצלנו באתר כמהזה בריאות.
תיאור התהליך של הורדה במשקל אשר מציעה כל אחת מהחברות, למי מתאים, מה העלות ועוד.
תוכלו לקרוא גם כתבות וסקירות אודות ההבדלים בין שיטות הדיאטה השונות, למשל על ההבדל בין דיאטות המבוססות על קבוצות תמיכה לירידה במשקל, לעומת דיאטות מותאמות אישית מבוססות על בדיקות מעבדה (בדיקת דם לדיאטה, בדיקת רוק גנטית, בדיקת חיידקי המעי ועוד).
בנוסף, ניתן למלא פרטים ולקבל מענה מנציגי חברות הדיאטה.

דיאטות ותזונה נכונה

חברות דיאטה - איזה חברות פועלות היום בישראל?
קיימות עשרות חברות בתחום, להלן רשימת הבולטות שבהן: שומרי משקל, דיאטת לורן, השף הבריא,  MyGenes, Day Two, חלי ממן, ילנה מלישבה, My Bio , חצי שירה, סיוון אופיר, דיאטת Feel, דיאטה קלאב, אולגה רז ועוד. 
 
מה הן הסיבות לעשות דיאטה?
הסיבות לעשיית דיאטה יכולות להיות סיבות בריאותיות או רצון לשפר מראה פיזי או תחושה נפשית, ובהרבה מקרים הסיבה לכניסה לתהליך הרזיה היא שילוב בן שלוש הסיבות האלה. 
מהי תזונה נכונה?
תזונה נכונה מורכבת מאיזון נכון בין מרכיבי המזון השונים עם דגש על צריכה של רבה ירקות ופירות, כמות נכונה של חלבון ופחממות ממקור איכותי. רבים מתקשים לשמור לאורך זמן על אכילה של תזונה נכונה, ובכך מנסות לסייע חברות המציעות דיאטות, חלקן בשילוב קבוצות תמיכה/ מלווה אישית. כל אחת מהדיאטות המוצגות בכמהזה בריאות מציעה את הפרשנות שלה לשמירה על תזונה נכונה וירידה במשקל. מוזמנים לקרוא ולבחור את זו המתאימה לכם. 
מה מעלה את הסיכוי להצליח בדיאטה?
עלייה באחוזי ההצלחה נובעת בעיקר מבחירת הדיאטה הנכונה ספציפית למבקש/ת לרזות. 
דיאטה מוצלחת היא זו שתתאים לאורח החיים ולהעדפות האישיות. באתר כמהזה בריאות מוצגות הדיאטות השונות, ניתן לפנות אל נציגי החברות אשר נראות מתאימות בקלות דרך האתר ולהתייעץ איתם לגבי סיכויי ההצלחה שלכם.   

אולי יעניין אותך גם: