"ד"ר זְכוּת מימוש זכויות רפואיות" הינה חברה למימוש זכויות רפואיות אשר מסייעת בקבלת זכויות מהרשויות: מס הכנסה, ביטוח לאומי וחברות הביטוח הפרטיות. בקבלת קצבאות נכות, אובדן כושר עבודה חלקי או מלא, נכות נפשית ועוד.

הניסיון מלמד כי אנשים רבים שזכאים לקצבאות והטבות מהביטוח הלאומי וחברות הביטוח לא מצליחים לממש את זכויותיהם כשהם מגישים את הבקשה לבד. ד"ר זכות מתגאה ב-90% הצלחה בתביעות מימוש זכויות רפואיות שהגישה. החברה פועלת בשיתוף צוות רופאים מיומן עם ידע נרחב בנבכי הבירוקרטיה, וכל זה עם מינימום טרחה מצד המטופלים.

באילו נושאים ניתן לממש זכויות רפואיות?

קצבאות נכות ניתנות למגוון גדול של מצבים רפואיים שלא כולם מודעים אליהם. על פי נתונים שמפרסמת חברת ד"ר זכות, קרוב ל-70% מהזכאים כלל לא יודעים שמגיעה להם קצבה או הטבה מחברות הביטוח והביטוח הלאומי. 
הזכאות הבסיסית לכל אזרח היא קצבת נכות כללית, לה זכאים תושבי ישראל הסובלים מליקוי גופני, שכלי או נפשי שנגרם ממחלה, מתאונה או ממום מולד ועקב הליקוי אבד או צומצם כושרו לעבוד, להשתכר ולהשתלב בשוק העבודה. הקצבאות מחושבות לפי אחוזי הנכות ואובדן הכושר שנקבעים, ובחברת ד"ר זכות יוכלו למקסם את הסכום שתקבלו מהביטוח הלאומי, את התשלומים מחברות הביטוח, או את הפטור שמגיע ממס ההכנסה. בין המחלות שניתן לממש בגינן זכויות רפואיות ניתן למנות מחלות לב, סרטן, אירוע מוחי, סוכרת, טרשת נפוצה, קרוהן, מצבים סיעודיים, אפילפסיה, דיכאון וחרדה, מחלות בתחום הנפש, ועוד. 

איך מתבצע התהליך בחברת ד"ר זכות?

לאחר בדיקת זכאות ראשונית, תתקיים פגישה עם נציגי חברת ד"ר זכות שבה תוכלו לפרט על מצבכם, וכמובן להציג כל מסמך שכבר יש ברשותכם. כך בחברה ידעו האם ניתן להתחיל בתהליך. אם בחברה יגיעו למסקנה שיש לתביעה סיכויים טובים להתקבל, ירכיבו עבורכם צוות מטפל ותקבלו את כל ההוראות הנדרשות להצלחת התביעה. הנציגים יסבירו לכם אילו מסמכים נוספים עליכם להביא, אילו אישורים מאיזה רופא, וידאגו לכל הניירת והבירוקרטיה עבורכם. כשהתיק מוכן הוא יוגש עבורכם לביטוח הלאומי או לחברות הביטוח, והחברה תמשיך ללוות אתכם עד לקבלת התוצאות. 

כמה זמן התהליך נמשך?

אין אפשרות לתת זמן מדויק לטיפול, שכן ישנם דברים שאינם בשליטתכם או בשליטת חברת ד"ר זכות. כך למשל גם אם השגתם את כל האישורים במהירות שיא אך ישנה תקופת חגים או חופשות מרוכזות, הטיפול יתעכב בביטוח הלאומי. גם אם יש עומס נקודתי במוסדות הרלוונטיים עלול לחול עיכוב בטיפול בכם. כמו כן הדבר תלוי בזמן שלוקח למטופלים לאסוף את כל המסמכים, התעודות, והטפסים הנדרשים לבניית התיק הרפואי האישי, ופעמים רבות אין לכם שליטה על מהירות הגורמים החיצוניים. כן אפשר לומר שברוב המקרים הממוצע עומד על בין שלושה חודשים לחצי שנה. בחברת ד"ר זכות שואפים להגיש את התיק ולסיים את הטיפול כמה שיותר מהר, אך המהירות לא תבוא על חשבון מיצוי מקסימלי של זכויות רפואיות שמגיעות לכם.

היתרונות של ד"ר זכות למימוש זכויות

חברות הביטוח, רשויות המס, והמוסד לביטוח לאומי מאפשרים לכל אזרח להגיש תביעה למימוש זכויות רפואיות לבד וללא כל סיוע. אולם במקרים של הגשת תביעה באופן עצמאי, המבוטחות והמבוטחים מוצאים עצמם עומדים מול עורכי דין שמייצגים את המוסד שמעסיק אותם ולא את האזרח. גם הרופאים בוועדות הרפואיות מקבלים תשלום מהגוף שעבורו הם עובדים, כך שהאינטרס שלהם הוא לחסוך עבורם את הכסף שאמור לצאת אליכם. אז למה דווקא ד"ר זכות?

ניסיון ומיומנות: החברה פועלת כבר כעשר שנים, ומגדירה בחזון שלה להיאבק על כל פנייה כדי למצות את מלוא הזכויות מול כל המוסדות הרלוונטיים.

בדיקה מהירה: עוד לפני קביעת הפגישה הראשונה, החברה תבצע בדיקה מהירה למימוש הזכאות בלי שום התחייבות וכמובן ללא תשלום.

אחוזי הצלחה גבוהים: מספיק שצירפת לתביעה מסמך לא מתאים או שהאישור הגיע עם חותמת לא נכונה כדי שהתביעה תידחה או שיינתנו לכם זכויות רפואיות חלקיות בלבד. ליווי מקצועי פותר את הבעיה ולא יתרחש מצב שבו יחסר לכם טופס או תעלם חתימה, מה שמוביל לכ-90% הצלחה בתביעות שמוגשות באמצעות ד"ר זכות. 


ליצירת קשר עם חברת ד"ר זכות - מלאו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם


באילו מצבים של מימוש זכויות רפואיות מתמחים בד"ר זכות?

  • קצבת נכות כללית
  • גמלת ניידות
  • תאונות עבודה
  • גמלת ילד נכה
  • ביטוח סיעודי מחברות ביטוח פרטיות
  • ביטוח אובדן כושר עבודה
  • פטור ממס הכנסה
  • קצבת שירותים מיוחדים (שרם)
  • הוצאות תג נכה (תו נכה)

כבר הגשתי תביעה לבד ונדחיתי. יש לי סיבה להמשיך לקרוא?

בהחלט כן. החלטת הוועדה הרפואית אינה חקוקה בסלע וניתן לערער עליה בטווח של 60 יום מרגע קבלתה. כפי שכבר ציינו, הרבה תביעות שהוגשו לבד נדחות או מתקבלות באופן חלקי, לעיתים בגלל כשלים טכניים בהגשה, ולפעמים בגלל שהמטופל החסיר טופס או אישור חשוב. אם אינך מרוצה מהחלטת הוועדה הרפואית, ניתן להגיש בקשה חוזרת. 

כמה עולה התהליך?

בשלב הראשון אין כל התחייבות או תשלום, כך שאתם יכולים להתחיל את התהליך בראש שקט. בפגישה הראשונה שניתנת ללא עלות, המומחים של ד"ר זכות יקשיבו לסיפור שלכם, ויבדקו האם ואיך ניתן לסייע. אם הצוות חושב שיש לכם תיק בעל סבירות גבוהה להתקבל, אז ייקבע התשלום.
גם לאחר מכן גובה התשלום מוסדר בחוק הביטוח הלאומי, שמתייחס גם לאופן הסדרת התשלום ואת פריסת התשלומים. דמי פתיחת התיק עומדים על כ-800 שקלים ושכר הטרחה נקבע באחוזים מהקצבה. השכר ישולם רק לאחר שמתחילים לקבל קצבה מהביטוח הלאומי. ניתן לגבות קצת יותר מ-800 שקלים נוספים למקבלי קצבה הנמוכה מ-1,222 שקלים המשלמים שכר טרחה מופחת. גם התוספת נגבית רק לאחר תחילת תשלום הקצבה. 

אילו הטבות ניתנות לאחר קבלת נכות כללית מהביטוח הלאומי?

קצבת נכות כללית אינה מוגבלת לקבלת הסכום החודשי לתקופת הזכאות בלבד. לא רבים יודעים זאת, אבל עם קבלת הזכאות לקצבה החודשית שעוזרת להתמודד עם המצב הרפואי, ניתנות גם הטבות והנחות מגופים שונים, וכן פטורים מתשלומים. על קצה המזלג נציין שישנן זכאויות להטבות ברשות המיסים, בזק, חברת החשמל, תחבורה ציבורית - אוטובוסים ורכבת ישראל, תשלומי ארנונה, קופות חולים, ואפילו סיוע בתשלום שכר הדירה או ברכישת דירה למגורים. ברוב המקרים זכויות שלא תדרשו בעצמכם לא יוצעו לכם. בחברות המייצגות מבוטחים בתביעות מימוש זכויות רפואיות כמו ד"ר זכות, ידעו היטב אילו זכויות מגיעות לכם ומה עליכם לדרוש כדי לקבלן. 

היכן ניתן שירות חברת ד"ר זכות?

המשרד הראשי של חברת ד"ר זכות פועל מירושלים. ישנה קבלת קהל ברחבי הארץ בתיאום מראש, כמו כן ניתן לקיים פגישות גם באמצעות זום או שיחה טלפונית. 


מלאו פרטיכם כאן ונציג מחברת ד"ר זְכוּת יחזור אליכם בהקדם
loading

מימוש זכויות רפואיות - חברות בתחום

תביעת ביטוח סיעודי - מגן מומחים

החברה המרכזית למימוש זכויות

ד"ר זְכוּת- מימוש זכויות רפואיות

לרווחה - מימוש זכויות רפואיות

זכותג - תו נכה

מימוש זכויות רפואיות - עוד בתחום

אולי יעניין אותך גם: