גמילה מסוכר - איך אפשר להיגמל מסוכר בקלות?

גמילה מסוכר ופחמימות - מה ההבדל בין דיאטה לגמילה מסוכר? למי התהליך מתאים, יתרונות וחסרונות, חברות בתחום (מכון אברהמסון, מיינדטק דיאטניות פרטיות וכדומה), שיטות גמילה אפשריות ועוד.
מתעניינים בגמילה מסוכר?

גמילה מסוכר - חברות בתחום

מתעניינים בגמילה מסוכר? מלאו פרטיכם ונציג החברה שתבחרו יחזור אליכם בהקדם
loading

גמילה מסוכר

Actions
גמילה מסוכר - כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול (:
גמילה מסוכר- למה כל כל הרבה אנשים מעוניינים להגמל מסוכר? אנשים רבים סובלים מהשמנה ובעיות בריאות נוספות בעקבות התמכרות לסוכר וגלוטן. במקרים בהם דיאטות נכשלות שוב ושוב, יתכן שהפתרון הוא גמילה מסוכר קמח לבן ומוצריו באופן מוחלט. אספנו מידע שימושי על הנושא וסקרנו את החברות המובילות אשר מסייעות בגמילה מסוכר.

איזון הסוכר בדם

עוד בגמילה מסוכר

גמילה מסוכר שאלות ותשובות

גמילה מסוכר או דיאטה?
לרוב מי שמגיע/ה לטיפול גמילה מסוכר התנסו כבר בכמה סוגי תמיכה שונים. החוויה של מטופלים רבים היא תחושת חוסר שליטה על התפריט ואי-אמון ביכולת העצמית לשנות את המצב. לכן, במקרים רבים, יש צורך בגמילה מוחלטת, הפסקת צריכת מוצרים עתירי סוכר בבת אחת. אם תרצו לקרוא על שיטות דיאטה נוספות - הכנסו לאגף דיאטה באתר כמהזה בריאות.
היכן מתחבא סוכר?
אין כמעט מוצר מזון שאינו מכיל סוכר תחת מגוון שמות, למשל: גלוקוז, דקסטרוז, לקטוז, סוכרוז, מלטוז, עמילן, סירופ תירס ואפילו דבש שנחשב ל"בריא" יותר. כמות גדולה של סוכר ניתן למצוא ברטבים שונים, במוצרי חלב, בגרנולה, בפירות יבשים ועוד. 
מה הסיכונים באכילת סוכר?
הסיכונים הבריאותיים אשר גורמים לאנשים לרצות לעבור גמילה מסוכר הם רבים, העיקריים שבהם הינם:
השמנת יתר, כבד שומני ושומנים בדם, העובדה שסוכר מאיץ הזדקנות ואף מזין תאים סרטניים. 
גמילה מסוכר ופחממות- איזה חברות קיימות בתחום?
מכוני הגמילה הגדולים אברהמסון, אלן קאר ומיינדטק, מציעים תהליכי גמילה מסוכר. לצדם קיימים עשרות חברות קטנות ומטפלים פרטיים המציעים זאת. תוכלו לראות סקירות אודותיהן באתר כמהזה בריאות.

אולי יעניין אותך גם: