דלג לתוכן

חברת פלאפון מכריזה על 5G MAX

פלאפון הכריזו על הפעלה של רשת דור 5 עצמאית בסלולר והחלו בפריסתה ברחבי הארץ, לרשת יתרונות רבים ביניהם גם האפשרות להגיע לנפחי גלישה סלולרית גבוהים עד 6 ג'יגה.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

הצטרפות לפלאפון

לאחר חבירה ושיתוף פעולה עם חברת אריקסון העולמית, פלאפון משיקה רשת סלולרית עצמאית חדשה בשם 5G MAX ומצרפת את ישראל ל- 27 מדינות בעולם שכבר פרסו אותה בשטחם. הרשת מבוססת על ליבת רשת דור 5 עצמאית (stand alone) הכוללת יתרונות רבים ומתקדמים, ומאפשרת מהירות גבוהה יותר בהעלאה ובהורדה של קבצים. כחלק מהמהלך יוצעו לצרכנים חבילות ייעודיות הכוללות נפח גלישה במהירויות עד 6 ג'יגה.

בין היכולות הנוספות של רשת  5G MAXהמשודרגת: אבטחת מידע וסייבר גבוהה יותר ומשופרת, שיהוי נמוך, רשת סלולר יציבה, חיבורים חזקים יותר גם בזמנים של עומס, ריבוי חיבורים בהתקני IoT, שיפור חווית הגלישה והגיימינג בנייד, חיסכון בצריכת הסוללה ועוד.

בינתיים מדובר בהשקת הרשת. פריסתה (שכבר החלה) תסתיים רק בחודשי הקיץ, במקביל לסיום הפריסה יושקו החבילות המשודרגות של החברה ויהיו זמינות להצטרפות. כרגע חברת פלאפון מאפשרת רישום מוקדם לחבילות הסלולר על גבי רשת 5G MAX במחיר הנע בין 65 ₪ ל- 129 ₪ בחודש. 

פלאפון- חבילות סלולר