דלג לתוכן

מהו סקר סיכוני סייבר? ולמה הוא הכרחי לכל ארגון בימים אלה

ארגונים וחברות בעולם כולו נתונים בסכנה מתמדת ליפול קורבן למתקפות סייבר ולפגיעה אנושה באבטחת המידע שלהם, איך ניתן למנוע את זה? פירוט בסקירה

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

כדי לזהות את איום הסייבר ולהכילו, חובה לפנות לשירותיה של חברה מובילה בתחום חקירות הסייבר ובצמצום חשיפה לסיכוני סייבר ואבטחת מידע. הדבר הראשון שיש לבצע לשם כך הוא סקר סיכוני סייבר.

במה בעצם מדובר?

סקר סיכוני סייבר מיועד לאתר נקודות תורפה, חולשות וסדקים פוטנציאליים של המערך הדיגיטלי של הארגון או החברה שלכם, על מנת לאפשר לאנשי מקצוע המתמחים בכך לצמצם למינימום את החשיפה שלכם לאותם סיכונים. ביצוע סקר סיכוני סייבר הוא רק נדבך אחד, אם גם מוקדם והכרחי, בפתרון מקיף יותר שחברה המתמחה בבלימת מתקפות סייבר, בחקירות סייבר ובאבטחת מידע תספק לארגון שלכם על מנת להעניק לכם את ההגנה הטובה ביותר.

אילו תחומי התמחות נוספים עליכם לחפש בחברת הסייבר שתפקידו בידיה את ביטחון המידע והמערך הדיגיטלי שלכם?

שוחחנו עם מומחי חקירות הסייבר ואבטחת המידע על כמה מהחברות המקצועיות, המובילות, המנוסות והמוערכות ביותר בתחום בישראל, ושאלנו אותם מה חשוב שתדעו על סקר סיכוני סייבר, על למה הוא הכרחי לכל ארגון בימים אלה ועל דרכים נוספות שבאמצעותן חשוב שתגנו על המידע שלכם מפני איומים פוטנציאליים.

במאמר שלפניכם ריכזנו את התשובות שלהם. מוכנים? מעולה. בואו נתחיל.

פיצוח חקירות עם טכנולוגיות פורצות דרך

חברה המובילה בתחום חקירות הסייבר ואבטחת המידע היא כזו שמאחוריה רקורד עשיר של הצלחה מוכחת בזיהוי מתקפות סייבר, הכלתן ובלימתן; פיצוח מלא של חקירות בכל סוגי הזירות הדיגיטליות השונות; והקטנת החשיפה לאיומים השונים בתחום הסייבר ואבטחת המידע.

עליה להיות מסוגלת לא רק לזהות את האיום ולהכילו, אלא גם לשחזר ולשקם מערכות מידע שנפגעו במהלך המתקפה, וללוות אתכם כעדים מומחים בכל הליך משפטי שתנהלו בגין הפריצה למערכות שלכם. בין תחומי המומחיות השונים שעליכם לחפש אצל החברה שתבחרו להיעזר בשירותיה, חשוב שיהיו, בין היתר, הגנת סייבר ואבטחת מידע, ניסיון בניהול מאות אירועי סייבר לכל אורכם, חקירות סייבר, שחזור מידע ומתן ייעוץ משפטי לעורכי דין וחוות דעת מקצועיות לבית המשפט.