דלג לתוכן

כיצד עיצוב אתר אינטרנט משפיע על מהירות הגלישה בו ולמה זה קשור לדירוגים בגוגל?

עיצוב אתר אינטרנט בימינו הוא היבט חשוב כדי לתת תוצאות אפקטיביות ללקוחות עסקיים. אתר עסקי בעל קידום איכותי בגוגל, ימשוך לקוחות רבים יותר מאשר אתר שאינו מקודם במנוע החיפוש הפופולארי ביותר בימינו.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

עיצוב אתר אינטרנט נדרש להיות במינון הנכון במחינת תכנים וגרפיקה וויזואלית, על מנת להעניק תוצאות טובות לקידום האתר, וגם על מנת לא להעמיס יותר מדי תכנים ותמונות בתוך האתר. באופן זה גם מהירות הגלישה תהיה מהירה יותר, עם מינון נכון של תכנים, גרפיקות וכן קבצי אודיו או וידיאו למיניהם. האלגוריתם של גוגל יודע לזהות אתרים הנחשבים איכותיים יותר בעיניו, ואותם הוא מקדם ראשונים במנוע החיפוש, בדירוג של גוגל.

קידום אתרים במדיה האינטרנטית: הדירוג של גוגל

התחום של קידום אתרים הוא רחב ומגוון במינו, כולל היבטים ופונקציות רבות, כדי להגיע לתוצאה של קידום במנוע החיפוש הגדול בעולם. כך, למשל, קידום אתרים אורגני דורש הכרות עם האלגוריתם של גוגל, כדי לתת תוצאות מוצלחות לקידום האתר על הצד הטוב ביותר, שייתן קידום איכותי לאתר הלקוח. קידום אורגני הוא הנפוץ ביותר מבין תחומי קידום האתרים, וכאמור, הוא דורש הכרות מקדימה עם האלגוריתם של גוגל, כדי לדעת אלו קישורים, תכנים וקבצים כדאי להכניס באתר, כדי שגוגל יתעדף את האתר שלנו, יותר מאשר אתרים אחרים ברשת. 

קידום אתרים בימינו: מה כדאי לדעת?

קידום אתרים עסקיים הוא חשוב ביותר כדי למקם את האתר העסקי שלכם מבין הראשונים בדירוג של גוגל. איך אפשר לעשות זאת? רצוי לפנות אל מקדם אתרים מקצועי, אשר יידע לתת לכם פתרונות לניצול נכון של תכני האתר שלכם, להוריד או להוסיף תכנים או קישורים רלוונטיים, וכן לבצע מעקב שוטף, כדי לוודא שהמיקום שלכם נשמר בדירוג הראשון של גוגל. חשוב לבצע מעקב של קישורים לא רק באתר שלכם אלא גם אלו של המתחרים ולבצע אופטימיזציה עבור הקישורים באתר.

אתר טוב הוא אתר היודע לשמר את האפקטיביות של תכני האתר, להוסיף או להוריד קישורים עם חלוף הזמן, ובעיקר להיות מעודכנים בחידושים ומגמות קידום חדשניות, בהתאם לאלגוריתם של גוגל.

מהירות אתרים: דברים שחשוב לדעת!

מהירות האתר שלכם היא מהירות העלאת האתר, לאחר שלוחצים על הקישור המוביל לאתר. מהירות טובה היא חשובה בשל מספר סיבות: קודם כל, אתר שעולה לאט מדי אז סבירות גבוהה שגולשים פוטנציאליים יינטשו בשניות הראשונות, כי לא ירצו להמתין להעלאת האתר. בנוסף, בין הגורמים העיקריים המשפיעים על העלאת האתר: ספק האינטרנט, דפדפן בו מבוצע שימוש באתר, וכן האם יש עומס של קבצים, תמונות וכדומה, אשר אף הם משפיעים על מהירות האתר. התייעצו עם בוני אתרים, כגון עידן בן אור, יועץ שיווק וקידום אתרים,  שיוכלו לסייע לכם בפתרון הבעיה ולהפוך אתכם לראשונים בדירוג של גוגל!