דלג לתוכן

כיצד להשוות שירותים של מחירי הדברה למשרד

שמירה על סביבה משרדית נקייה ממזיקים עשויה להצריך שירותי הדברה טובים. במשרדים רבים ישנה תנועה מרובה של עובדים או לקוחות, יש רשתות חשמל ואינסטלציה נרחבות, ולעתים קרובות מקורות מזון או פחי אשפה. כל אלה יכולים להיות מטרות עבור מזיקים כמו מכרסמים, חרקים, ויצורים לא רצויים אחרים. נוכחותם של מזיקים מהווה בעיה בריאותית, מקור להתפשטות מחלות, וגם מקור לנזק משמעותי לרכוש ואי נוחות אצל לקוחות ועובדים. בדיוק משום כך, חשוב להביא בחשבון את האפשרות של הדברה.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

כללים להשוואת שירותי הדברה ללקוחות עסקיים ולמשרדים 

לפני שנסביר כיצד להשוות שירותים של מחירי הדברה למשרד, נדגיש כי הדברה תקופתית עשויה להיות חשובה ביותר ליצירת סביבת עבודה נקיה במיוחד. שירותי הדברה קבועים, בזמנים קצובים, מסייעים בגילוי מוקדם ומניעה של התפשטות מזיקים פוטנציאליים. בכך למעשה חוסכים עלויות וטרחה בטווח הארוך. יתר על כן, משרד נקי ממזיקים שומר על התדמית המקצועית והאיכותית של העסק. תדמית כזאת מטפחת את שביעות הרצון של העובדים ואת תפיסת המותג של הלקוחות. במהלך ההשוואה, קחו בחשבון את ששת כללי האצבע הבאים:

  • התמחות ורמת השירות - חפשו והשוו בין שירותי הדברה המציעים מגוון רחב של פתרונות המותאמים לסביבה משרדית. ישנם ספקים שעשויים להתמחות בסוגים מסוימים של מזיקים (למשל עכברושים, או טרמיטים), עובדה שיכולה להוות יתרון אם אתם מתמודדים עם התקפה חריגה של מזיקים מסוג זה.
  • רישוי, הסמכה ואישורים – בהשוואה בין חברות הדברה בדקו שמדובר בחברות הדברה מורשות, שמעסיקות עובדים מוסמכים. זה מבטיח שהם עומדים בכל התקנים והתקנות בענף, כגון שימוש בחומרי הדברה תקניים. שיטות הדברה בטוחות ויעילות חשובות לכם ולמשרד שלכם.
  • עלויות – מחירים הם לא הדבר המשמעותי היחיד, אבל בהחלט בעת השוואת מחירים בדקו לעומק כמה אתם אמורים משלמים וגם מה כלול בחבילת השירות. האפשרות הזולה ביותר לא תמיד תהיה להיות הטובה ביותר. חפשו תמורה טובה לכסף, אך גם התייחסו לטיב השירות, מה הוא כולל, מה קורה אם נדרש יותר מביקור אחד, תקופת וכדומה. 
  • שיטות הדברה ובטיחות – במהלך ההשוואה חשוב להעריך את הבטיחות לאדם ולסביבה, לפי שיטות ההדברה. שירותי הדברה המשתמשים בשיטות ידידותיות לסביבה ולא רעילות נחשבים למועדפים. 
  • השוו רמות ניסיון ומוניטין – בהשוואה שימו לב למוניטין ולביצועים לאורך תקופה, של החברה שעל הפרק. חברות ותיקות שקיבלו ביקורות חיוביות הן בדרך כלל בחירה טובה. השוו ניסיון בהדברה בדגש על שירות בסביבה משרדית עם האתגרים המיוחדים שלה.
  • גמישות בשעות מתן השירות – השתדלו להשוות בין שירות הלקוחות לפני ובזמן השירות. חשוב לא פחות לתת תשומת לב לגמישות בתזמון ההגעה של המדבירים. זה חשוב כדי להקטין את ההפרעות לעובדים במשרד. חברות המציעות שירות מידי (למקרי חירום) או כאלה שיכולות להגיע לאחר שעות העבודה, מספקות ערך נוסף. 

צריכים הדברה? פנו לחברת הדברה סנטר: https://www.hadbara-center.co.il