דלג לתוכן

סטינג טיוי, OUT, סטינג פלוס, IN

סטינג מבית יס, המוכרת לרוב כ- Sting TV, משתדרגת ומחליפה את שמה ל- STING+ וזה הזמן להיכרות מחודשת עם שירות הטלוויזיה, החבילות המוצעות ללקוח ועוד על החברה בסקירה הבאה.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

סטינג פלוס מבית יס, הוא שירות טלוויזיה על גבי האינטרנט שבעבר נקרא StingTV, המאפשר צפייה בתכנים של יס ועוד חבילות תוכן ו- VOD שונות כחלק מחבילה או בתשלום נוסף. בשנת 2017 כאשר הושק STINGTV, היה לחלק מהגל בעולם התקשורת והטלוויזיה ששטף את רוב הצרכנים וקידם את שירותי הסטרימינג והטלוויזיה על גבי רשת האינטרנט.

בתחילת הדרך, הפופולריות של סטינג טיוי, נבעה מכך ששירות טלוויזיה זה הציע תכנים, ישראליים ובינלאומיים, משירות הלוויין של יס על גבי רשת האינטרנט במחיר מוזל ובמתכונת של אפליקציה על גבי ממיר אנדרואיד TV או ממיר החברה, שניתן היה להתחבר אליה עצמאית גם בטלוויזיות חכמות וגם דרך סמארטפונים מבוססי iOS ואנדרואיד.

גם כיום, +Sting הוא שירות טלוויזיוני המשודר על גבי רשת האינטרנט, המבוסס על טכנולוגיית Android TV ותומך במערכת ההפעלה Android ו- iOS בסמארטפונים, טאבלטים ואפל טיוי. יתרה מכך, כיום ישנם יותר תכנים וערוצים הנכללים בשירות בין אם כחלק מחבילה קיימת או חבילות בתוספת תשלום. ב- Sting plus (STING TV) תוכלו למצוא את מגוון ערוצי yes עם תכניות המשודרות בלייב, ספריית תכנים VOD, סרטים, סדרות, תכנים לכל המשפחה, לילדים, ספורט, מדע וטבע, ראליטי, דרמות, ויוה, דוקו ועוד. גם חבילת תוכן ברוסית קיימת בשירות ומכילה 24 ערוצים בשפה הרוסית בתוספת תשלום. 

מעבר לחבילות הטלוויזיה (חבילת סדרות +, חבילה מושלמת ועוד), ניתן למצוא גם חבילות טריפל של STING + (sting  טיוי) המאגדות בתוכן חבילות אינטרנט סיבים במהירויות שונות כמו: 300MB ו- 1000MB ואת חבילות הטלוויזיה של סטינג לבחירתכם. 

הצטרפות ל+ STING

לחבילות +STING