דלג לתוכן

פרטנר משיקה את Partner Cellular Booster Box

כבר לא תצטרכו להתעצבן על בעיות קליטה ברשת הסלולרית בבית, מכשיר חדש מבית פרטנר שמושק למגזר הפרטי בישראל אמור לסייע לכם בדיוק בזה! רוצים לגלות במה מדובר ואיך זה עובד? המשיכו לקרוא

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

הצטרפות לפרטנר

כולנו מכירים מצבים שבהם בנקודות מסוימות בבית או במשרד אין קליטה סלולרית טובה והגלישה נתקעת, השיחות מתנתקות וההודעות לא נשלחות, מה שמצריך אותנו לזוז מחדר לחדר כדי למצוא את המקום הבטוח שבו החיבור לרשת חוזר להיות יציב וחזק. חברות רבות עובדות ומשיקות פתרונות כדי להתמודד עם המכשול וחברת פרטנר היא אחת מהן, המשיקה היום את ה- Partner Cellular Booster Box.

המכשיר החדש מבית פרטנר משמש כרשת סלולר פרטית ומסייע ביציבות הרשת, במהירות האינטרנט ובאיכות התקשורת הסלולרית במקומות בהם אין תנאים אופטימליים ויש קשיים נקודתיים בקליטה ובחיבור (לרוב בתים ומשרדים). השימוש וההתקנה של המכשיר היא פשוטה, לא מצריכה טכנאי ונעשית באופן עצמאי: חיבור לחשמל וחיבור בכבל לרשת האינטרנט הביתית של הלקוח (ראוטר). 

מבחינת עיצוב ונתונים, המוצר עוצב להיות קטן וקומפקטי עם נראות אלגנטית שיכולה להתאים לכל חלל ולא לתפוס הרבה מקום. המעבד של Partner Cellular Booster Box הוא מעבד Qualcomm המשדר בטכנולוגיית דור 4 ומאפשר מהירות הורדה של עד 115 מגה-בייט ומהירות העלאה של עד 35 מגה-בייט. בנוסף, המכשיר מאפשר שימוש של עד 16 מכשירי סלולר במקביל, עם כיסוי שטח של כ- 120 מטר רבוע (בית 5 חדרים לערך). 

יתכן ותשימו לב, שכאשר תשתמשו במכשיר החדש, חיי הסלולה של הסלולרי שלכם יתארכו. זאת בגלל שהוא לא יתאמץ יותר להתחבר ולחפש את הרשת הסלולרית, שהרי בכל מקום תהיה קליטה טובה. 

מחיר ה- Partner Cellular Booster Box הוא 1,199 ₪ בתשלום בודד או בחלוקה ל- 36 תשלומים. בעת הרכישה חברת פרטנר תעניק לכם שנה אחריות ותמיכה טכנית מלאה. המכשיר תואם ללקוחות המנויים לרשת הסלולר של פרטנר או 012 מובייל.

פרטנר- מסלולי סלולר

012 מובייל- מסלולי סלולר