דלג לתוכן

איך לחסוך בקלות בעלויות של פוליש רצפה לכל הבית

"וואו איך הבית שלך נקי ומבריק!", איזה כיף לשמוע את זה מהאורחים שנכנסים הביתה, וכל זה בזכות הרצפה המבריקה שעברה פוליש וגורמת לכל אחד ואחת להרגיש שנכנסו ממש לארמון... גם אתם רוצים תגובות כאלו? שירותי פוליש לרצפה הם הפתרון

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

רק שניה לפני שאתם מחייגים לבעלי המקצוע, קחו בחשבון כמה דברים חשובים לפני שמזמינים שירותי פוליש לרצפה:

סוגי פוליש

ישנם שני סוגי פוליש לרצפה, וצריך להבין את ההבדלים ביניהם. הפוליש היוקרתי והיקר ביותר הוא פוליש קריסטל. פוליש קריסטל מחדיר לתוך המרצפות חומרים שונים ומבריק אותן בתהליך של מספר שלבים שכוללים קרצוף הרצפות במכשיר מיוחד. פוליש קריסטל גם שומר על המרצפות בהגנה מפני שריטות ומחזיק כ-3 שנים אבל הוא לא מתאים לכל סוגי הרצפות ולכן חשוב לברר זאת מראש. הפוליש המקובל השני הוא פוליש ווקס, בו מורחים שכבת ווקס חיצונית על גבי המרצפות ויוצרים שכבה חלקה ומבריקה, ללא החדרת שום חומר למרצפות עצמן. בגלל ששיטה זו פשוטה יותר, עלותה נמוכה יותר, אך מחזיקה מעמד פחות זמן.

תחזוקת הרצפה

גם לאחר ביצוע הפוליש נדרשת תחזוקה וצריך לברר מראש כל כמה שנים נדרש טיפול תחזוקה ומה העלות שלו. התמחור צריך לקחת בחשבון את כל התמונה לטווח הרחוק, לא רק לביצוע הפוליש המידי. כמובן שחלק מהתחזוקה הוא גם ניקוי הרצפה בחומרי ניקוי שתואמים לסוג הפוליש על מנת לשמור על מראה מבריק לאורך זמן. מצב הרצפה הוא גם פרמטר שצריך לקחת בחשבון, האם זהו בית חדש או ישן? האם הרצפה כבר עברה בעבר פוליש ואיזה? רצפה ישנה ומתפוררת לא יכולה לעבור פוליש ללא ליטוש מקדים שיחליק את המשטח וצריך לחזק אותה לפני תחילת התהליך.

השוואת מחירים באינטרנט

מחיר הפוליש מושפע מהשטח בו רוצים לבצע אותו (כמה מ"ר), סוג הפוליש הנבחר ומה מצב הרצפה. טווח המחירים גדול מאוד בהבדל של אלפי שקלים לבית בין סוגי הפוליש, ולכן כדאי לבצע השוואת מחירים, וזו משימה פשוטה מאחר וכיום כל המידע נגיש באינטרנט. ניתן להיכנס לאתר בו מדורגים בעלי מקצוע כמו "מידרג" או "המקצוענים", ולחפש המלצות על בעלי מקצוע איכותיים ומקצועיים שגם נותנים מחיר הוגן. מומלץ ליצור קשר ולקבל לפחות שתיים או שלוש הצעות מחיר כדי לראות שאתם מקבלים שירות טוב במחיר שסביר עבורכם. חשוב לתאר היטב את מצב הרצפה ואף לשלוח תמונות כדי לקבל הצעה מתאימה.

נכתב באדיבות אתר https://cleanew.co.il/