דלג לתוכן

כמה עולה דשא סינטטי ואיך לקבל הנחה?

כיום ניתן לפאר את השטח שלכם עם דשא ירוק וללא מאמץ, איך עושים זאת? וכמה יעלה דשא סינטטי? בסקירה הבאה

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

דשא סינטטי, כלומר, דשא מלאכותי נמצא כיום בשימוש נרחב במגרשי ספורט, פארקים, מגרשי משחקים וגם גינות פרטיות. רבים כבר מבינים היום שאין צורך לעבוד קשה כדי ליהנות ממרבד דשא ירוק, נקי ורענן כאשר הדשא הסינטטי מעניק מראה ממש מרשים וכמעט טבעי בלי כל הטרחה הכרוכה בטיפוח ותחזוקה שך הדשא הטבעי.

כמה עולה דשא סינטטי?

אז האמת שלא נוכל לתת פה תמחור לדשא הסינטטי היות והמחיר תלוי בכמה וכמה פרמטרים. כמו גודל השטח בו אתם רוצים את הדשא, סוג הדשא, אופן ההתקנה של הדשא וכן הלאה. מה שכן, ברור כי מדובר בהשקעה יחסית גדולה אך היא בעצם רק חד פעמית. הדשא אם הוא יותקן בצורה נכונה והוא יהיה דשא איכותי המתאים למטרות השימוש, הרי שהתוצאה תהיה מרבד ירוק שיישאר מרשים, חדש ירוק ורענן לאורך ימים ושנים. 

רוצים הנחה?

אז מי בעצם לא רוצה הנחה? אנחנו תמיד רוצים להרגיש שלא ניצלו אותנו ולא שילמנו מחיר גבוה מידי עבור שירות או מוצר כאשר ישנה אפשרות לקבל מחיר נמוך יותר.

איך עושים את זה?

  • סקר שוק על מספר ספקים/יצרנים

המפתח להשגת עסקה טובה על כל מוצר וגם על דשא סינטטי הוא מחקר או סקר שוק על מספר ספקים/יצרנים והשוואת המחירים שלהם. כך תוכלו להשוות את איכות הדשא והשירותים המוצעים על ידי הספקים או היצרנים ולבחור את זה שמציע את המחיר הסביר ביותר. חשוב לבדוק ולקרוא בעיון גם את חוות הדעת והמשוב של הלקוחות כדי להבטיח שאכן מדובר בספק או יצרן אמינים ומקצוענים וכן על איכות המוצר שהם יספקו לכם.

  • קניה בכמות גדולה

אחת הדרכים להשגת הנחה או מחיר טוב למוצר או שירות היא קנייה בכמויות גדולות. רוב הספקים והיצרנים מציעים הנחות לרכישות בכמות גדולה. 

  • לנהל משא ומתן עם הספק/יצרן

אם אתם מתכננים לכסות שטח גדול, עדיף לנהל משא ומתן על עסקה עם הספק/יצרן ולבקש הנחה.
אל תחששו לנהל משא ומתן לגבי העלויות של הדשא הסינטטי. רבים הם הספקים שעשויים להציע הנחות על הדשא או להציע שירותי התקנה חינם, במיוחד אם מדובר בהזמנות בכמות גדולה.

  • חפשו מבצעים מיוחדים

שימו לב למבצעים ומבצעים מיוחדים שספקי דשא עשויים להציע מעת לעת. תוכלו להשיג הנחות או שירותי התקנה בחינם בתקופות שונות של ירידה בביקוש או כאשר מוצר מסוים נמצא במבצע.

  • צורת התשלום

לעיתים תשלום מראש או תשלום אחד על כל העבודה עשויים להוזיל את העלויות ולהקנות לכם הנחה משמעותית. בדקו את האפשרויות שלכם מול ההנחה שתקבלו ועשו את החישוב שלכם.

מסקנה, אפשר בהחלט להזמין דשא מלאכותי איכותי וליהנות ממחיר נוח!