דלג לתוכן

מהם מוצרי החובה להקמת חדר ישיבות היברידי?

חדרי ישיבות היברידיים או בשמם הנוסף: חדרי וידאו קונפרנס, מאפשרים לבעלי עסקים לערוך ישיבות עם קולגות, ספקים ולקוחות מכל רחבי הארץ וכן מן הקצה השני של העולם. אחד מן האתגרים הבולטים בהקמת חדר ישיבה היברידי הוא בניסיון לדמות ככל הניתן את התחושה של ישיבה פרונטלית. כיצד עושים זאת נכונה?

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

התשובה לשאלה מעלה טמונה בשימוש בטכנולוגיה איכותית ומקצועית אשר תבטיח את חוויית הישיבה הפרודוקטיבית ביותר עבור כל הצדדים.

פתרונות וידאו

ברצותכם בחוויה המדמה ככל הניתן את זו של חדר ישיבות פרונטלי, הרי שחשוב לשים את הדגש קודם כל על מצלמות איכותיות.

השימוש במצלמות הזום המובנות במחשבים איננו מאפשר לשקף צילום איכותי, ברור וחד. לשם כך, מומלץ לחפש אחר או מצלמות חיצוניות המתחברות אל המחשבים הניידים, או לצעוד צעד אחד ענק קדימה עם הטכנולוגיות המתקדמות המוצעות במסגרתן של מצלמות ה-PTZ המאפשרות ליהנות ממצלמה ממונעת אוטומטית.

במצלמות אלו ניתן לשלוט באמצעות שלט או לוח בקרה, אך הדגמים המתקדמים יותר מאפשרים אף צילום ובו המצלמה זזה בהתאם לתנועות הנוכחים בחדר הישיבות ובהתאם לאדם שמחליט לדבר.
באופן הזה, חוויית הצפייה הופכת ליעילה יותר, איכותית יותר וחדה הרבה יותר.

פתרונות סאונד

נסו לרגע לדמיין סרטון באיכות 4K המציג לכם נופים מרהיבים ובחדות נפלאה. ועתה דמיינו שאותו הסרטון מלווה במוזיקה צורמת, מרצדת ושאיננה נעימה או מובנת לאוזן. מרבית הסיכויים שתחליטו לעבור לסרטון הבא.

אותו הדבר מתרחש בווידאו קונפרנס, ובו אין זה משנה עד כמה התצוגה הוויזואלית תהא איכותית; כל עוד איננו נהנים משמע איכותי וטוב, הרי שהדבר עלול להעיב באופן משמעותי וניכר על הישיבה.
יתרה מזאת, בשונה מן הסרטון שזה עתה הדגמנו מעלה, הרי שישיבה שאיננה מובנת כהלכה על-ידי מאזיניה, מחטיאה את מטרתה.

את פתרונות הסאונד ניתן למצוא במיקרופונים חיצוניים המולבשים על גבי המצלמות ושמאפשרים את השמע הטוב ביותר. נוסף על כך, מומלץ לצייד את חדר הישיבות ההיברידי ברמקולים איכותיים אשר יאפשרו להאזין אל הצד השני בקלות ובפשטות.

מסכי מגע אינטראקטיביים

נסו לרגע לדמיין מסך מגע של טלפון חכם, רק גדול הרבה יותר. מסכי מגע אינטראקטיביים אינם חובה, אך בכוחם לאפשר לכם לחברם אל הישיבה ההיברידית, להציג את דבריכם וכן לשלוט בכל התצוגה באמצעות מסך טאץ' מקצועי ואיכותי. באופן הזה, הישיבה הופכת לאינטראקטיבית הרבה יותר, וויזואלית ויעילה.

חברות רבות מציעות שירות המשלב את כל הפתרונות שהוצגו לעיל, תוך אפיון מקיף ומלא של כל צרכי בית העסק. נוסף על כך, חברות רבות דוגמת חברת ViewCenter המספקת שירותי וידאו ומולטימדיה, בוחנות יחד עם הלקוח את חדר הישיבות הפוטנציאלי ומעניקות את רשמיהן על מנת שהמוצר הסופי יענה ויעלה על ציפיות הלקוח, ויבטיח ישיבה איכותית ומועילה.