דלג לתוכן

פלאפון משיקה מעבדת תיקון אקספרס עד חצות

פלאפון פותחת מעבדת תיקון אקספרס שתהיה פתוחה עד חצות ומרחיבה את שירות התיקונים שלה- Pelephone care לשירות מהיר ומוזל ללקוחות כל החברות

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

הצטרפות לפלאפון

רובכם בטח מכירים את הסיטואציה שהפלאפון לפתע נופל, נשבר, נסדק או "מחליט" לא לעבוד. וכמה שננסה, לא באמת ניתן לתאר את המהירות שבה מתחיל החיפוש אחר מעבדה שיכולה לתקן את הבעיה במידי, כי איך אפשר להסתדר בלי המכשיר שמכיל את כל הדברים החשובים ועוד ליותר מיום אחד?

מבדיקה של חברת פלאפון בנתוני המעבדות שלה התגלה כי 60%-70% מהתקלות הן של מסך תצוגה שבור, 10%-15% מהלקוחות מגיעים עם פנל אחורי שבור ואחוז דומה מגיע עם מכשיר לא נטען. כ- 5%-10% מהלקוחות המגיעים למעבדה כתוצאה מחיי סוללה שכבר לא עובדת כמו שבעבר. כ-5% מהלקוחות שמגיעים לתקן את המכשיר, לחצו על הקישורים בהודעות פישינג/ספאם וכתוצאה מכך, המכשיר שלהם נתקע, מאט את פעילותו ואפילו כל הנתונים שבמכשיר נמחקים. חלק מהלקוחות מגיעים כשבמכשירם יותר מתקלה אחת.

חברת פלאפון הבינה כי יש ביקוש רב לתיקון מכשירים סלולריים גם בשעות הערב והחליטה להרחיב את שירותי התיקונים שלה. החברה פותחת מעבדת תיקון אקספרס שתהיה פתוחה עד חצות, ללקוחות שיבקשו לתקן את מכשירם לאחר שעות פעילות המעבדות במרכזי השירות ברחבי הארץ. המעבדה החדשה הוקמה במרכז הלוגיסטי של חברת פלאפון באייר פורט סיטי. למעבדה זו יוכלו לגשת לקוחות שיפנו למוקד התמיכה הטכנית של פלאפון לאחר השעה 17:00 וירצו לתקן את מכשירם באופן מידי.

בחברה מבטיחים כי תיקון במעבדת האקספרס ייקח עד שעתיים ותוספת העלות עבור התיקון יהיה 89 ₪ בנוסף לעלות התיקון הרגילה, זאת כפי שנהוג בתיקונים מהירים במרכזי השירות ברחבי הארץ. בנוסף לכך, הודיעה חברת פלאפון שתקדם גם את השירות החדש שלה Pelephone care שמציע תיקונים ללקוחות כל החברות ויכלול בדיקה חינם למכשיר בעת הצטרפות לשירות, אפשרות לתיקון אקספרס עד שעתיים ושלושה חודשי אחריות לתיקון.

עלויות השירות הן קבועות ויעמדו על: דמי שימוש חודשיים של 38.9 ₪, תיקון מסך/ פאנל אחורי/ ציר בעלות של 675 ₪ ועלות תיקון אחר (שאינו מסך/ פאנל אחורי/ ציר) של 299 ₪. השירות ניתן ללא התחייבות וישנה הטבה למצטרפים של 40 ₪ הנחה ברכישת אביזרים. 

פלאפון- מסלולי סלולר

פלאפון- מכשירי סלולר