דלג לתוכן

HOT ONE- הסופר סטרימר החדש של הוט

HOT ONE הסטרימר של הוט יעניק למשתמש חוויות צפייה וסאונד מתקדמות ומעבר לכך, יסייע לביצוע פעולות שונות עם תמיכה ב- Google Assistant, המשיכו לסקירה לעוד מידע על ההשקה החדשה

כותב: מערכת כמהזה,

פברואר 2023

עם הזמן הטכנולוגיות המתקדמות סיגלו למכשירים שבידינו: הסלולר, הטלוויזיה, המחשב וכדומה מגוון פונקציות מלבד למה שהם נועדו לעשות מלכתחילה. כך גם הסטרימר החדש של הוט שמעבר להיותו מכשיר מולטימדיה שמעניק חוויית צפייה מתקדמת, הוא מהווה מרכז שליטה ומסייע לבצע פעולות יום- יומיות בקלות.

חברת הוט השיקה את HOT ONE- סופר בוקס, הסטרימר החדש של החברה שכרגע יהיה זמין בלעדית ללקוחות HOT סיבים בעלות של 39.90 שקלים לחודש וזמין להזמנה מוקדמת. הסופר סטרימר החדש יאפשר להפוך את מסך הטלוויזיה למרכז המדיה בבית עם ממשק המותאם אישית למשתמש עם התאמת תוכן פרסונלית, גישה ישירה לכל שירותי הסטרימינג בישראל ופונקציות שונות כמו: עוזר וירטואלי מבית גוגל, שיחות וידאו, שליטה על הבית החכם, קניות, הזמנת אוכל, מוזיקה וכדומה וכל זאת על גבי מרקע אחד.

מפרט סטרימר סופר בוקס HOT ONE

הוט ONE פותח ביחד עם חברת SAGECOM וחברת האודיו מדנמרק- BANG & OLUFSEN (בנג אנד אולופסן), אלה אפשרו לשלב רמקולים מובנים עם טכנולוגיית סראונד של Dolby ATMOS ולשפר את חווית השמיעה של הצופה שמרוויח סאונד עמוק וצלול יותר. לסופר בוקס חיפוי בד אקוסטי המכסה את הרמקול המובנה ואת המיקרופונים שנועדו לשליטה קולית במערכת. 

מבחינת המעבד של HOT ONE, חוזקתו מאפשרת זמני טעינה קצרים של האפליקציות והאצת ביצועי החומרה והפעלת הוידאו. בנוסף, לסטרימר תמיכה באיכות תמונה K4 עם תמיכה בתקן 10 HDR לחדות של התמונה, תמיכה ב- 6WIFI  תקן וויפיי מתקדם שמאפשר העברת נתונים במהירות גבוהה ו-  BT5 לקישוריות יציבה על גבי הבלוטוס'. 

סטרימר סופר בוקס HOT ONE מגיע עם שלט HOT talk שניתן לדבר אליו ולשלוט במסך באמצעות הקול.

HOT ONE

הצטרפות לHOT

הצטרפות באתר החברה

חבילות HOT טלוויזיה

חבילות HOT טריפל