דלג לתוכן

רוצים לארגן אירוע קייטרינג למשפחה?

עד לפני עשרים ושלושים שנה כל המושג הזה של קייטרינג היה הרבה פחות מוכר מכפי שהוא היום. הוא כבר היה קיים וברור שבאירועים גדולים כמו חתונות, בר מצוות וכדומה, לא היה מי שחשוב פעמיים לפני שפנה להזמין את השירות בחברת הקייטרינג. עם זאת, השנים שחלפו, הובילו לכך כי כיום אנשים ממהרים להזמין חברות קייטרינג כמעט לכל אירוע בכל סדר גודל. גם במסיבת יום הולדת וגם לאירועים עסקיים. כך זה גם באירועים משפחתיים לא ממש גדולים, אנחנו לא ממש מהססים לפני שאנחנו מחליטים ללכת על אירוע מהסוג הזה שיהיה מורכב מארוחה של קייטרינג.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

נובמבר 2022

מה תהיה העלות של ארוחת קייטרינג?

כאשר אתם באים לחפש קייטרינג, אתם כנראה מגלים מגוון גדול של אפשרויות כמו גם טווח רחב של מחירים. כי אכן ישנם קייטרינגים רבים ברמות שונות, עם מנות מסוגים שונים כאשר כל המכלול הזה בא לידי ביטוי בטווח המחירים.

אז לא נוכל לתת לכם כאן מחיר מוחלט לקייטרינג משפחתי. בגדול נוכל לומר כי יש אפשרות להזמין מנות בעלויות של 30 ₪ למנה כאשר זה לרוב המחיר הנמוך ביותר כאשר הטווח העליון עשוי להיות גבוה מאוד ויגיע עד עלויות של עשרות רבות ואפילו מאות שקלים ויותר.

אוכל חלבי או אוכל בשרי?

אפשר לומר שהדילמה הראשונית והבסיסית בדרך כלל האי על מה הכי כדאי ללכת האם על אוכל חלבי או שמא על אוכל בשרי. אז בעבר לא היה כמעט ספק. ברור היה לכולם כי האוכל הבשרי זה האוכל המתאים והטעים ביותר לאירועים מכובדים. אך האמת היא שהיום התהפכו היוצרות ורבים רואים דווקא באוכל החבלי את האוכל היוקרתי והמכובד באמת.

 קייטרינג חלבי היא אופציה מושלמת בהרבה מאוד אירועים מסוגים שונים כאשר אורחים, סועדים וכל מי שבא ליהנות מהארוחה מודה בפה מלא – תרתי משמע כי אכן מדובר באוכל משובח ומכובד, מגוון וראוי.

אז נכון שאי אפשר לקבוע בכותרת ואמירה חד משמעיים כי אוכל חלבי הוא מוצלח כמו אוכל בשרי או אולי אפילו יותר כי הדבר תלוי ממש במנות שתבחרו להגיש, ברמה של הקייטרינג, באיכות שלו, בטעמים הייחודיים לו וכמובן בחומרי הגלם אשר בהם הוא עושה שימוש.

אוכל ששווה לשלם עליו

כשאתם מחפשים קייטרינג טוב אירוע שלכם, כדאי שתשקלו היטב את כל הנתונים ואת כל המרכיבים של הקייטרינג הנבחר וזאת על מנת שתגיעו בסופו של דבר לבחירה טובה באמת שכל שקל שתשלמו עליו אכן יוכיח את עצמו כמוצדק.

כדי למצוא את הקייטרינג המושלם עליכם לשים לב לנתונים הבאים:

קייטרינג מוכר ששמעתם עליו דברים טובים.

קייטרינג שעושה שימוש בחומרי גלם טריים.

אוכל שמבושל במקום האירוע או לכל הפחות משונע בצורה אחראית וזהירה.