דלג לתוכן

ארגון ארוחה מושחתת לחבר'ה

רוצים להתפרע על ארוחה שווה ומושחתת באמת? לא רוצים להתפשר על פחות מהמושלם והמוצלח ביותר? יש היום הרבה מאוד חברות קייטרינג ויש אינספור אפשרויות של אוכל מוכן לאירועים. החוכמה היא להגיע לבחירה הטובה, החכמה והטעימה באמת. זה לא ציד כל כך פשוט ובמקרים רבים זה ממש אתגר סבוך. כי במקרים רבים, הפרסומות והאמירות השיווקיות של בעלי הקייטרינג הם לגמרי בלי כל קשר למציאות בשטח.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

נובמבר 2022

האמירה – 'אין הנחתום מעיד על עיסתו' היא אמירה המתאימה בדיוק למקרה הזה של בחירת הנחתום שיכין עבורכם את העיסה... 

אז איך בוחרים קייטרינג לארוחה מושחתת באמת?

הבחירה בקייטרינג חייבת להיעשות מתוך התבוננות בנתונים השונים המרכיבים את כל העניין.

אז תכל'ס – איך בוחרים?

יש לשים לב לכל הנתונים הבאים על מנת להגיע בסופו של דבר לבחירה הטובה, הטעימה והמושחתת ביותר...

מה שמעתם על הקייטרינג? 

בדרך כלל אנחנו שומעים חוות דעת על קייטרינגים שונים או שאנחנו עצמנו זוכים לחוות חוויה קולינרית כזו או אחרת בקייטרינג זה או אחר. ברור שקייטרינג טוב ומוצלח, הרי ששמעו הטוב הולך לפניו ואתם כנראה תדעו כבר מיהו ואל מי אתם צריכים לפנות כדי להפיק גם כן אירוע מוצלח.

 מה השירות שהוא מציע?

יש חברות המציעות בישול והכנה של האוכל במקום האירוע. ברור שזה הדבר הכי מוצלח והכי נכון. כך האוכל מגיע אל הצלחות שיירות מהסירים, התנורים או המחבתות. האוכל לא עובר גלגולים מייגעים מידי בדרך אל האולם או אל מקום האירוע כך שהוא נשאר במיטבו ממש. 

ברור שזה יהיה הדבר הטוב ביותר. אם זה לא מתאפשר, חשוב שתבדקו האם דרכי השינוע הינם נאותים ומתאימים לאוכל.

האם השירות כולל הגשה?

תמיד עדיף שיהיה צוות מלצרים מטעם החברה שמכינה את האוכל. זה מבטיח הבנה טובה יותר בהרכבה של המנות, בהגשה שלהם ובאופן כללי בהשלמת האירוע כולו.

תחום ההתמחות של החברה

חשוב לברר מהו המקום הבטוח של הקייטרינג ומה השטח שם הם הכי חזקים. האם הם חזקים בתחום של קייטרינג בשרי או שמא הם בכלל אומנים בצד של הקייטרינג החלבי. אתם אמורים לבחור את האוכל שאתם רוצים באירוע שלכם, ברמה שאתם חפצים וזאת אצל מי שאכן יוכל לספק את מבוקשכם.

כשרות

בכל מה שקשור לאירועים המיועדים לאנשים רבים, תמיד יהיה מי שיקפיד על כשרות. אתם לא רוצים שייווצר מצב שיהיו אנשים שיימנעו מלהתכבד רק בגלל שהכשרות אינה מספקת.

היום כבר כולם יודעים כי אוכל כשר אינו נופל כלל ברמה שלו ביחס לאוכל שאינו כשר כך שאין באמת כל סיבה להימנע מהזמנת קייטרינג כשר למהדרין.

אם תעשו את כל הבירורים לפני שתבחרו את הקייטרינג, תחסכו מעצמכם הרבה מפח נפש ותוכלו ליהנות מאירוע מושלם ומושחת בדיוק כפי שרציתם...