דלג לתוכן

אינטרקום אלחוטי בין חדרים

רוצים להתקין אינטרקום אלחוטי בין חדרים? ודאו שיש לכם אינטרנט מהיר. עם זאת, חשוב שיהיה לכם אינטרנט מהיר בעת התקנת אינטרקום אלחוטי. אם אין לכם אינטרנט מהיר, לא תוכלו להשתמש באינטרקום האלחוטי שלכם באותה יעילות וכראוי. יכולים להיות כשלים בהעברת המסרים, DELAY כאשר משוחחים אחד עם השני ושיבושים בשיחה.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

נובמבר 2022

מערכות אינטרקום אלחוטי הופכות פופולריות יותר ויותר במקום העבודה, אבל האמת היא שגם בבתים פרטיים ובדירות אפשר להפיק יתרונות ממערכות אלו. כאשר יש לכם את המתקין המקצועי דיה, האינטרקומים האלו נחשבים קלים ומהירים להתקנה, ויכולים לספק יתרונות חשובים, כמו למשל תקשורת טובה יותר בבית.

כיצד פועל אינטרקום אלחוטי ומדוע צריך אותו? 

אינטרקום אלחוטי פועל באמצעות חיבור לאינטרנט וחיבור Wi-Fi, כדי לשלוח וידאו וסאונד בתוך הבית שלכם. ניתן להתקין את המכשירים האלו בין החדרים בבית או במשרד, כך שתוכלו לראות מי בדלת מבלי שתצטרכו לקום, כדי שתוכלו לשוחח האחד עם השנייה, לפקח על הילדים או על העוזרת, לבדוק מה מתרחש ברחבי הבית וכולי.

סוג ההתקנה וכמות המערכות שיותקנו יהיו תלויים בעיקר בצרכים שלכם ובגודל הבית או הדירה. אם תרצו, תוכלו גם להתקין מערכת בכל חדר שינה בבית, במטבח, בסלון ובחדרי הילדים. עבור בתים גדולים, מערכות אלו יכולות להיות מאוד יעילות. עבור משרדים, מערכות אלו אפילו יותר פרודוקטיביות ויעילות. 

התקנת אינטרקום אלחוטי - החשיבות של אינטרנט מהיר 

אינטרקום אלחוטי מחובר בדרך כלל לרכזת האינטרנט או לראוטר המרכזי באמצעות חיבור Wi-Fi הדורש חיבור אינטרנט מהיר. הסיבה לכך היא שהאינטרקומים האלו צריכים להעביר נתונים במהירויות גבוהות למרחקים שונים. במילים אחרות, אינטרקום אלחוטי דורש אינטרנט מהיר מכיוון שהוא כל הזמן “מדבר” עם רשת ה-Wi-Fi שלכם, וזה מה שמאפשר לקבל ולשדר אודיו וגם וידאו. 

בהיבט זה, המערכת דורשת חיבור לאינטרנט כי יש אפליקציות שזקוקות להזרמת נתונים כדי שאותם נתונים יעבדו כמו שצריך. אלמלא האינטרנט המהיר, התקשורת דרך האינטרנט המהיר הייתה משמעותית פחות יעילה ורציפה, וגם כנראה מקוטעת ולא ברורה. 

למצוא את המתקין הנכון לאינטרקום אלחוטי

אינטרקום אלחוטי הוא דרך נוחה מאוד לתקשר עם האנשים בבית או במשרד, אבל עם זאת, זה יכול להפוך במהירות למטרד כאשר צריך כל הזמן להזעיק סיוע עקב כשלים במערכת, קיטועים בשיחות, נפילת האינטרנט ועוד צרות שונות. ולכן חשוב למצוא בעל מקצוע לצורך חיבור אינטרקום אלחוטי שנחשב בעל מוניטין ומומלץ.

הדרך הטובה ביותר להימנע מכל מיני בעיות היא להזמין מתקין מקצועי. מתקינים מומלצים לאינטרקום אלחוטי יוכלו להתקין את המערכת בצורה נכונה ולוודא שהיא פועלת כמצופה, לסנכרן אותה עם תשתיות החשמל במבנה, לתשתיות האינטרנט ועוד. חשוב לזכור כי תהליך ההתקנה יכול להיות מורכב מאוד, וזה יכול לדרוש טכנאים בעלי ידע וניסיון רב במערכות מהסוגים האלו.