דלג לתוכן

מחסני גינה בשנת 2022

כיצד תבחרו את המתאים לכם ביותר: מהם מחסני הגינה הפופלאריים בישראל, ולמה כדאי לשים לב טרם רכישה של מחסן גינה

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

מאי 2022

אחת הדרכים היעילות ביותר לפתרון בעיית האחסון בבתים שונים במדינת ישראל בשנת 2022 היא שימוש במחסני גינה. מחסני הגינה השונים משמשים בתור שטח אחסון מצוין ויעיל במיוחד, בזכות מחסן הגינה אנחנו בעצם מרחיבים את שטח האחסון אשר קיים בביתנו, במחיר שנחשב זול יחסית לעומת דרכי פתרון אחרות.

מחסן גינה יכול לשמש אתכם לאחסון של מגוון רחב של פריטים שונים כגון: ציוד עבודה אשר עלול ללכלך את הבית במידה ויהיה מאוחסן בו, מכונת כביסה ומייבש כביסה, אופניים וכלי רכיבה למיניהם, חפצים שהשימוש בהם נעשה רק לעיתים רחוקות ועוד. את מחסן הגינה ניתן למקם בכל מקום בשטח הבית שלכם, תוכלו למקם אותו בגינה שלכם, תוכלו למקם אותו במרפסת שלכם ואפילו על גג הבית שלכם. 

נכון לשנת 2022, מחסני הגינה הנמכרים ביותר במדינת ישראל הם מחסני גינה אשר מיוצרים ממתכת ופלסטיק. מדובר בשני סוגי מחסנים שקל מאוד להרכיב אותם, מעבר לכך קיימים עוד סוגים שונים של מחסני גינה כמו למשל מחסן גינה המיוצר מעץ. 

אנשים רבים נוטים להזמין מחסן גינה מבלי לערוך בדיקה מקדימה לצרכים שלהם ולנקודות חשובות נוספות שיש לבדוק לפני רכישה של מחסן גינה. 

בדיוק לשם כך הכנו עבורכם את מאמר זה הכולל בתוכו נקודות חשובות שיש לבדוק לפני רכישה של מחסן גינה. 

עליכם לדעת מהן המידות הרצויות

כל אחד ממחסני הגינה הקיימים בשוק הוא בעל מידות שונות וגדלים שונים, באופן הזה אתם יכולים להתאים את המידות של מחסן הגינה אל הצרכים האישיים שלכם ובהתאם לגודל של הגינה או המרפסת אשר קיימת בביתכם. המגוון הרחב של מחסני הגינה כולל בתוכו: מחסני גינה צרים, מחסני גינה רחבים, מחסני גינה נמוכים, מחסני גינה גבוהים ועוד. ההמלצה שלנו אליכם בנקודה זו היא לחשוב לטווח הרחוק על היקף הציוד שעלול להיות מאוחסן בתוך מחסן הגינה, ישנה אפשרות נוספת והיא להזמין מחסן גינה מודולרי - כאשר אנו מדברים על מחסן גינה מודולרי אנחנו למעשה מדברים על מחסן גינה בו קיימת אפשרות לשנות את גודלו, תוכלו להגדיל את המחסן ולהקטין את המחסן בהתאם לרצונות האישיים שלכם. 

יתרה מכך, חשוב מאוד להתייחס גם אל הגובה של מחסן הגינה אותו תרכשו, מרבית מחסני הגינה נחשבים לנמוכים, אם התכנון שלכם הוא שמחסן הגינה ישמש בתור חדר עבודה או חדר משרדי, ההמלצה שלנו אליכם היא להזמין מחסן גינה שגובהו גבוה יותר מהרגיל.