דלג לתוכן

כיצד תבחרו אולם אירועים איכותי בשנת 2022

במאמר זה תוכלו למצוא נקודות חשובות שיעזרו לכם להחליט איזה אולם אירועים הוא המתאים לכם ביותר.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

מאי 2022

זוגות נשואים רבים יאמרו לכם כי אחד הנושאים הקשים ביותר בתכנון חתונה הוא בחירת אולם האירועים בו תתקיים החתונה. הרי כל זוג אשר ניצב בפני תכנון החתונה שלו רוצה כי האירוע שלו יהיה הטוב ביותר, כזה שיגרום לכל האורחים להישאר פעורי פה ולזכור אותו לעוד שנים רבות. אין ספק כי אולם האירועים בו יתקיים האירוע משפיע באופן משמעותי על הצלחתו של האירוע  ועל החוויה של המוזמנים שלכם באירוע. בכל אזור בארץ תוכלו למצוא אולם אירועים שיתאים לרצונות שלכם באופן כזה או אחר, אך אנחנו רוצים לעזור לכם לבחור את אולם האירועים המתאים לכם ביותר. 

המיקום של אולם האירועים - איפה נשלם את המחירים הכי גבוהים?

אחד הנושאים המאתגרים ביותר בבחירת אולמות אירועים היא ההחלטה על מיקומו של אולם האירועים בו תיערך החתונה שלכם. זוגות רבים מוצאים את עצמם מתלבטים היכן לקיים את האירוע, האם לעשות זאת במקום קרוב למקום המגורים של הזוג המאורס, האם לעשות זאת במקום קרוב למקום המגורים של מרבית בני המשפחה או שמא כדאי לקיים את האירוע באולם אירועים אשר מיקומו קרוב למרבית המוזמנים. 

מרבית הזוגות נוהגים לבדוק מהו המקום הקרוב ביותר למרבית המוזמנים ושם לקיים את החתונה, זאת מכיוון שאולם אירועים רחוק יתר על מידי עלול להוביל למצב בו חלק מסוים מן המוזמנים לא יגיע. 

חשוב גם להתייחס לאפשרויות הגישה לאולם האירועים בו תבחרו, עליכם לוודא כי מיקומו של האולם הוא טוב - הכוונה היא שדרך ההגעה אל האולם אינה פקוקה, כמו כן חשוב שבסביבת האולם יהיו מקומות חנייה רבים. 

  • במידה ויש לכם מזומנים שמגיעים אל החתונה שלכם מאזור רחוק, אנו ממליצים לכם לשכור להם הסעה אשר תיקח אותם אל האירוע ותחזיר אותם ממנו. אופציה נוספת היא לדאוג לכך שאורחים שאין באפשרותם להגיע באופן עצמאי יגיעו עם אורחים שכן יכולים להגיע בכוחות עצמם אל האירוע. 
  • המחיר של אולם האירועים בו תבחרו מושפע במידה מסוימת מהמיקום שלו בארץ. בדומה לתחום הנדל"ן במדינת ישראל, ככל שאולם האירועים קרוב יותר לאזור המרכז כך המחיר עולה בהתאם ולהפך.