סלקום EV: עמדת טעינה לרכב חשמלי

תחנות טעינה לרכב חשמלי - שירות חדש של סלקום המאפשר הקמת עמדות טעינה בבתים משותפים, כולל ניהול האופרציה ומעקב אחר צריכת החשמל באמצעות אפליקציה מתקדמת.

סלקום בשירות חדש! 

חברת סלקום נכנסת לתחום חדש: עמדות טעינה לרכב חשמלי, בשיתוף חברת EV METER תספק סלקום עמדות טעינה לבניינים משותפים ולבנייני משרדים.

החברה תהיה אחראית על הקמת תשתיות, התקנת עמדות טעינה בסיסיות או חכמות, ועל ניהול האופרציה כולל סגירת הסכמים עם ועדי בתים ועסקים, מתן שירות ותמיכה, ניהול עומסי חשמל ומתן שירותי סליקה. סלקום תספק גם אפליקציה שתאפשר מעקב אחר צריכת החשמל.

סוג הטעינה שתציע סלקום הוא AC - טעינה רגילה ולא טעינה מהירה מסוג DC.

עלות טעינת רכב חשמלי בבית משותף

סלקום מציעה שתי חבילות לטעינת רכב חשמלי:

1. חבילה בסיסית ב-49 ש"ח לחודש

החבילה כוללת שירות ותמיכה ואפליקציה מתקדמת למעקב אחר הצריכה ויש לקחת בחשבון גם עלות הקמה חד פעמית ואת עלות החשמל לפי קוט"ש + 0.3 ש"ח.

2. חבילה מורחבת ב-199 ש"ח לחודש

בנוסף לשירות תמיכה ואפליקציה שניתנים בחבילה הבסיסית היא כוללת גם 300 קוט"ש שהם שווי ערך לנסיעה של כ-1650 ק"מ, לאחר מכן יהיה חיוב לפי קוט"ש + 0.3 ש"ח, וגם כאן צריך לזכור את עלות התקנה עמדת ההטענה ואת התשלום על העמדה עצמה.

השירות ניתן בשלב זה לגרים בבית משותף המתאגדים יחד באמצעות ועד הבית, אך אם אתם מתגוררים בבית פרטי או בדירה (ללא התארגנות כללית) סלקום תעניק לכם שובר הנחה של 300 שקלים למימוש בחברת EV METER השותפה למיזם.

מה ההבדל בין עמדות טעינה חכמות לרגילות?

לעמדת טעינה רגילה יכול להתחבר כל רכב (בדומה למטען של הטלפון שאנו מכירים) והיא פועלת בעוצמת טעינה מקסימלית כל הזמן. עמדת טעינה חכמה מאפשרת שליטה על מי מתחבר לעמדה, מה עוצמת הטעינה ואיזון צריכת החשמל למניעת עומסים.


חבילות סלקום

עמדות טעינה לרכב חשמלי

תגובות