דלג לתוכן

שירותים ומוצרים ללקוחות פרטנר

חברת הסלולר הוותיקה מציעה מגוון שירותים ומוצרים משלימים ללקוחות החברה, החל מ-eSIM לטלפון החכם, דרך שורת אפליקציות לסינון תכנים ושמירה על הביטחון האישי, ועד שירותים מקיפים לבעלי עסקים. בדקנו לאילו שירותים גם אתם יכולים להצטרף כבר עכשיו

3 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

אפריל 2022

שירות eSIM

שירות eSIM מיועד לבעלי שעונים חכמים מדגמי אפל ווטש וסמסונג והוא מאפשר לכם להשתמש בשעון החכם ללא תלות בטלפון הסלולרי. השעון החכם מאפשר לקבל שיחות ולהוציא שיחות ובשירות eSIM אפשר לעשות זאת עם המספר שלכם מבלי שהמתקשר יודע שאינכם עם הטלפון. המשמעות היא שלא צריך לקחת איתכם את הנייד לכל מקום, במיוחד אם מדובר ביציאה לריצה, או אם צריך להשאיר אותו להטענה. גם אם אתם הולכים למסיבה וחוששים שהוא ילך לאיבוד - השאירו את הנייד בבית בלי חשש וצאו עם הטלפון החכם. שכחתם את הטלפון בבית מבלי להתכוון? לא נורא, עם eSIM אתם זמינים כל הזמן. שירות eSIM מאפשר גם להגיב להודעות ולהשמיע מוזיקה. השירות עולה 14.90 שקלים. 

שירות KidzGuard

אפליקציה שמסייעת להישאר עם עין פקוחה על הילדים ברשת. עידן הטלפונים החכמים מעניק להם עצמאות רבה יותר בגיל מוקדם יותר והם לא משתפים את ההורים בחיים הווירטואליים שלהם. החיים האלה יכולים להיות מלווים בשיימינג או תכנים לא ראויים, ו-KidzGuard מסייע לשמור עליהם מבלי להתערב יותר מדי בפרטיות שלהם. בנוסף, האפליקציה מאפשרת לדעת שהם הגיעו בבטחה לחוג, לחברים, או לבית הספר. היישומון מזהה משפטי מפתח ברשתות החברתיות ושולח התרעה על תכנים לא נאותים, שיימינג או בריונות. אפשר להגדיר עד חמישה מכשירים לשירות ויש יישומונים נפרדים להורים ולילדים. השירות ניתן ללקוחות כל החברות והעלות היא 14.90 שקלים. 

שירות Netspark

מניעת חשיפת ילדים לתכנים פוגעניים ברשת. הילדים שלנו נמצאים ברשת הרבה יותר מתמיד ועם הכי פחות השגחת מבוגר מאי פעם. שירות Netspark מעניק סביבת גלישה בטוחה עם אלגוריתם שמסנן בשבריר שנייה תכנים פוגעניים. השירות חוסם תכנים פורנוגרפיים, אלימות, ועוד. ניתן לבחור בין שלוש רמות הגנה - בסיסית, מתקדמת ומורחבת, ולמשתמשים אין אפשרות לכבות את ההגנה שהגדרתם. ההגנה המורחבת מתאימה גם לשומרים על אורח חיים תורני והיא חוסמת גישה גם לאתרי תרבות הפנאי. 

CyberGuard

שירות הגנה וסינון אתרים עם תוכן פוגעני או מסוכן. סייברגארד חוסם גישה לכ-3,500 אתרים עם וכן פוגעני או זדוני בכל שעה. מדובר באתרים זדוניים וניסיונות פישינג שמתחזים לאתרים כמו עלי אקספרס, או קישורים שמקבלים במסרונים או בווטסאפ על חלוקת פרסים בחינם, אייפון ב-10 שקלים, או הכנס את פרטי האשראי כדי לקבל חבילת דואר. סייברגארד מגן גם מפני וירוסים ברשת שתוקפים טלפונים חכמים. עלות השירות 14.90 שקלים.

MyGuard

אפליקציה לשמירה על הביטחון האישי כשאתן ואתם לבד בסיטואציה מלחיצה. ניתן לשלוח מיקום בלחיצת כפתור לשלושה אנשי קשר שתגדירו מראש, וניתן גם לקבל שיחה מנציג טלפוני שילווה אתכן עד ההגעה ליעד. לאחר לחיצת כפתור באפליקציה המכשיר ירטוט ואחד מנציגי המוקד יחזור בשיחה נכנסת, כך שזה ייראה כאילו קיבלתם שיחה. עלות השירות 6.90 שקלים.

שירות נורטון סקיוריטי להגנה על הנייד והטאבלט

כולם יודעים שצריך אנטי וירוס למחשב וללפטופ, אבל לא כולם מבינים את הסכנות שמתחבאות בגלישה בטלפון החכם ובטאבלט. נורטון סקיוריטי הוא שירות שחוסם אתרים מסוכנים ומתריע על אפליקציות שמתכוונות להתקין דברים בנייד ללא אישורכם, או יישומונים מסוכנים שעלולים לפגוע בכם, בפרטיותכם, במידע שלכם, וכמובן במכשירכם. ניתן לבחור מבין שלוש חבילות הגנה, עד שלושה מכשירים ב-12.90 שקלים לחודש, עד חמישה מכשירים ב-14.90 לחודש, ועד עשרה מכשירים ב-24.90 לחודש. 

שליחת פקס מהנייד - Smart Fax

אנחנו יודעים, 2022, מי עדיין משתמש בפקס, נכון? ואז פתאום אתם מתחילים להבין כמה שירותים עדיין מבקשים להעביר דברים בפקס. במקום לחכות שתגיעו למשרד, או יותר גרוע - לחפש חנות שמציעה שירותי שליחת פקס, פרטנר מציעה את שירות Smart Fax שמאפשר שליחת וקבלת פקסים ישירות מהטלפון מכל מקום ובכל זמן. ניתן להגדיר עד שלוש כתובות מייל לקבלת הפקס, השירות מאפשר לשלוח קבצי PDF ו-TIFF, אפשר להוסיף חתימה, ואפשר לקבל מספר פקס גם על מספר הטלפון הביתי בקווי טלפון של פרטנר. 

שירות שיחת WiFi

שירות חינמי שמאפשר ללקוחות פרטנר להוציא ולקבל שיחות על הרשת האלחוטית הביתית או בכל מקום שבו יש קליטת WiFi כשהקליטה הסלולרית חלשה ולא מאפשרת יצירת שיחות. על ידי הגדרת השירות במכשיר, אין צורך בהורדת יישומון ייעודי ומספר הטלפון הנייד שלכם נשמר. השימוש קל ונוח, הצד השני לא יודע שאתם באזור ללא קליטה, והזמינות שלכם נשמרת במלואה. השירות ניתן ללא תשלום והוא זמין בישראל בלבד, כלומר לא כשאתם בנדידה בחו״ל. 

סינון אתרים בסיסי

שירות שמאפשר גלישה בטוח באינטרנט עם סינון אתרים והגבלת גלישה לאתרי הימורים, אתרים עם תכנים למבוגרים, משחקים עם רכישות באפליקציה, שיתוף והורדת תוכנות מסרים מידיים, ועוד. השירות לא מצריך התקנת תוכנה וחסימת התכנים מתחילה באופן מיידי לאחר רכישת השירות. המערכת מתעדכנת באופן יומי, מסווגת אתרים חדשים וחוסמת ככל שיש בכך צורך. הסינון הבסיסי ניתן ללא תשלום והוא לא משפיע על מהירות הגלישה. 

שירותים לעסקים

שירות מזכירה אישית: שירות שפעיל 24 שעות ביממה, שישה ימים בשבוע, כשאין לכם אפשרות לענות לשיחות. הלקוחות שלכם יקבלו מענה אנושי בהתאם לתסריט שיחה שתגדירו ויאספו עבורכם הודעות. את ההודעות תוכלו לקבל במסרון או במייל, והפניית השיחה למוקד איסוף ההודעות נעשית על ידי חיוג לכוכבית שתימסר לכם. ניתן לשנות את הגדרות השירות בכל עת דרך נציג אישי או ביישומון ייעודי ללקוחות השירות. 

ג׳ינגל לעסק: בזמן שהלקוחות מתקשרים לעסק שלכם, במקום לשמוע צליל המתנה הם ישמעו ג׳ינגל כך שהם ידעו שהגיעו למקום הנכון, ובזמן הזה תוכלו לפרסם שירותים נוספים שאתם מציעים. אם אין לכם ג׳ינגל מוכן, פרטנר תפיק ג׳ינגל עבורכם.  

שירותים נוספים

צליל המתנה מוזיקלי: שירות Funtone מאפשר לכם לבחור איזה שיר המתקשרים אליכם ישמעו במקום צליל המתנה עד שתענו לשיחה.

גיבוי ענן: אפליקציית MyBox מציעה נפח גיבוי של 200GB בעלות 14.90 שקלים לחודש. 

שירות תמיכה מורחב: שירות Extra Support מציע תמיכה מקיפה לכל מה שמחובר לרשת הביתית שלכם בשעות נרחבות יותר בהשוואה למוקד הטלפוני הרגיל ובנושאים שלאו דווקא קשורים לפרטנר. למשל, ניתנת תמיכה לבעיות באינטרנט ובציוד הקצה, הגדרות רשת, תפעול אימייל בטלפונים, פעולות גיבוי, ייצוא ושחזור מיילים, סיוע ברישום לרשתות חברתיות, תמיכה בנתבים ביתיים, סיוע לחיבור התקני חומרה והגדרת התקנים חיצוניים. השירות בעלות 9.90 לחודש, ו-29.90 לתמיכה חד פעמית עבור לקוחות שאינם מנויים על השירות. 

הצטרפות לפרטנר

חבילות סלולר פרטנר

תגובות