דלג לתוכן

כל מה שחשוב לדעת על קופה רושמת חכמה ב-2022

מתעניינים במידע על קופה רושמת חכמה? הנה כל מה שחשוב לדעת על היתרונות ולמה כדאי לשים לב לפני שבוחרים קופה חכמה

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

מהי קופה רושמת חכמה: 

קופה רושמת חכמה היא הדור הבא של הקופות הרושמות, קופות רושמות חכמות מסוגלות לעשות היום הכול, הן תומכות בתקן EMV, טכנולוגיית חיוב לכרטיסי אשראי חכמים, טכנולוגיה למניעת הונאות. בנוסף על כך קופה רושמת חכמה גם תומכת ב-NFC, ז"א כל סוגי הארנקים הדיגיטליים. ארנק מאפשר תשלום באמצעות הסמארטפון ללא שימוש במזומן או אשראי, בעזרת אפליקציות עם גישה לחשבון הבנק שלנו. אפשרויות אלו מבטיחות שכל העסקאות יהיו קלות, נוחות ובטוחות. 

יתרונות הקופה הרושמת החכמה

קופות חכמות הן לא רק אמצעי תשלום, הן כלי לניהול כל העסק. אפשר לנהל בהן קטלוג רישתי למספר סניפים, ניהול שעות ומכירות עובדים, בקרת מלאי וספקים. כל מאפייני העסק יהיו אצלך ביד כלל שעון נוכחות עם טביעת אצבע, ניהול מבצעים ומשלוחים, חשבון דיגיטלי וממשק חתימה דיגיטלית, היום קופות רושמות חכמות עושות הכול. 

זאת אומרת שקופות רושמות חכמות מאפשרות לך לנהל את כל העסק שלך דרך יישום אחד, הקופה הרושמת מסוגלת לנהל קטלוג רישתי למספר סניפים, הסנכרון הזה הוא קריטי לכל עסק גדול. תוכל גם לנהל שעות עובדים כלל שעון נוכחות עם טביעת אצבע. קיימת גם אופציית מעקב אחר מכירות עוברים ובקרת מלאי ספקים. 

בנוסף על כל אלו תוכל גם ליצור מאגר לקוחות, כלי חשוב לכל בעל עסק, בנוסף על כך תוכל גם באמצעות קופה רושמת חכמה לעבור על נתוני מכירות, צבירת נקודות, הנחות קבועות, כיבוד כרטיסי Gift Card, דיוור ב-SMS, ניהול מבצעים והטבות. כמו כן, ניהול מבצעים ומשלוחים, חשבון דיגיטלי וממשק חתימה דיגיטלית.

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים קופה רושמת חכמה

היום יש המון מענה לצרכים עסקיים, פעם פתרונות כאלו לא היו קיימים. חשוב לייעל את העסק באמצעות הפתרונות הטכנולוגיים שקיימים היום בשוק למגוון צרכי העסק שלך, בעולם שלנו מי שלא מתקדם עם הזמנים נשאר מאחור. עד לפני עשור בסיום משמרת אנשים היו עושים ספירת קופות ידנית בסוף היום. היום יש לנו קופות חכמות שמתממשקות ביניהן, לא רק בתוך העסק הפיזי אלא גם עם החנות הדיגיטלית. קופות חכמות מאפשרות תשלומים קלים ונוחים דרך שלל האופציות הקיימות היום לציבור, מעקב אחרי כל העסקאות יוצר בטחון ויעילות. אין ספק כי מעבר לקופה רושמת חכמה הוא אחד הצעדים ההכרחיים לכל עסק שרוצה להתייעל בעידן המודרני שבו כל שנה מופיעים חידושים.

הקופה פועלת על בסיס דפדפן אינטרנטי ללא צורך בחומרה ייעודית, רישיונות תוכנה או שרתים. ז"א שלא תצטרך להסתבך עם הורדה והתקנה של תוכנות, עדכונים, אישורים והרשאות. בנוסף על כך זה אומר שתמיד יש לך גישה לגרסה העדכנית ביותר שמסונכרנת עם כל מה שקורה בשוק. 

תגובות