דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות חשמל

פרטנר Power: חשמל מוזל ללקוחות עסקיים

קבוצת פרטנר ורפק אנרגיה הודיעו על מיזם משותף של אספקת חשמל. המיזם החדש הנקרא "Power" יציע חבילות משולבות של תקשורת וחשמל ללקוחות עסקיים ברחבי הארץ ובכך להפחית את ההוצאה החודשית של העסק על צריכת החשמל.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

דצמבר 2021

Power -  מיזם חדש לשיווק חשמל מוזל ללקוחות עסקיים

בהמשך לקבלת רישיון ממשרד האנרגיה לאספקת חשמל ללקוחות פרטיים ועסקיים, הודיעו היום קבוצת פרטנר ורפק אנרגיה על הקמת Power - מיזם משותף לאספקת חשמל ללקוחות עסקיים ברחבי הארץ. המודל ישלב מחיר מוזל לאספקת החשמל עם הצעות מתחום התשתיות ושירותי התקשורת.

לחברת פרטנר מעל 3 מיליון מנויים פרטיים ועסקיים, המשתמשים בשירותי התקשורת של החברה, כמו לדוגמא: סלולר, אינטרנט וטלוויזיה. לפרטנר תשתית של מערך שירות לקוחות ונקודות מכירה ושירות המאפשרת פיתוח תחומי פעילות חדשים, בהם גם בתחום החשמל.

רפק אנרגיה מפעילה 5 תחנות כוח בהיקף מצטבר של כ-1 ג'יגה וואט. היא אחראית על אספקת חשמל מתחנות הכוח שלה, הקמת תחנות, ייזום מתקני אנרגיה ואגירה, ועוד. לקוחותיה באים מתחום התעשייה והמסחר ושיתוף הפעולה בין השתיים יכול להוביל להתרחבות של סל מוצרי האנרגיה שהיא מציעה לכלל לקוחותיה.

מנכ"ל קבוצת פרטנר, אבי צבי, מסר: "פרטנר מחוללת תחרות בתחום תשתיות התקשורת המתקדמות בישראל, והיום אנחנו יוצאים לדרך עם מיזם חדש ומשותף עם רפק אנרגיה במטרה להשיא ערך אמיתי ללקוחות עסקיים קיימים וחדשים, ולהפחית את ההוצאה החודשית של העסק על צריכת החשמל."

פעילות Power החלה לפעול במסגרת פיילוט, במסגרתו יסופק חשמל ללקוחות עסקיים בעלי מונים חכמים.

פרטנר חשמל

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות חשמל

תגובות